Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

 

15 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

:laugh:

 

aliekspres utisak nedelje, sa isto takvom opozicijom.

 

15 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

:lolol:

 

D2dWZnAX4AE-uTR.jpg:large

Link to comment

Utisak nedelje - zika todorovic sa kijom, lunom i slobom u pinkovim talentima... Bar da je sa vericom, cedom i seseljem...

Cilj pinkovog utiska je da se pohvale 20x  vecom gledanoscu od originalnog utiska. A i da odvuce deo gledalista. Utisak su gledale razne strukture.

Link to comment
Ivan Ivanović, Ilija Kovačić i Saša Popović u emisiji pred utakmicu? Jak početak
A sto da ne, malo da se promeni, caskanje iz ugla obicnijih ljudi [emoji849]
Kad vidimo ko vodi nas fudbal, ovo je super meni : )

Link to comment
6 minutes ago, levi said:

Ivan Ivanović, Ilija Kovačić i Saša Popović u emisiji pred utakmicu? Jak početak

Bas gledam i...pa nije mi bas jasno :D

Link to comment
3 hours ago, hefaca said:

Utisak nedelje - zika todorovic sa kijom, lunom i slobom u pinkovim talentima... Bar da je sa vericom, cedom i seseljem...

Pominjao sam baš to na doom temi. Videh ga u nekoj emisiji sa istom ekipom. Baš tužna scena.

 

A scenigrafija za fejk utisak je urnebesna, sa sve tastaturom i mišem. :Hail:

Šteta što Boško verovatno nikad neće biti gost, da ga upotrebi na adekvatan način.

Neverovatno da bar u vizuelnom smislu nisu ni malo napredovali za toliko godina, ako već u svakom ostalom nazaduju.

Link to comment
Bas gledam i...pa nije mi bas jasno [emoji3]


Jedino što mi pada na pamet je pokušaj da se udari na Pink i njihov verni polusvet, da im se podidje sa malo kursadžijskog “humora” i poznatom svinjonjuškom. :puke:
Link to comment

Ma kapiram da su njih jedino mogli da nahvataju jer imaju neke veze sa UM, kapiram da nepovezana lica ni ne bi rizikovala wrath RTS-a, predsjednika i Pinka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...