Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

23 hours ago, Fakundo Sava said:

Bio je Žiks u žiriju sa Anom Nikolic i Rastom pre dve tri godine isto neko pevanje 

Problem je što idealizujemo neke ljude, da ne kažemo, heroje naših detinjstava ili mladosti. Ko zna kako bi se, recimo, danas ponašali Milan Mladenović, Zoran Radmilović, Pavle Vuisić ... Garantujemo da bi bilo mnogo razočarenja  ... Evo, primer su Bora Čorba i Kusta, kako su samo prolupali ...

Edited by stoka
Link to comment

Nekako ne mogu da zamislim Radmilovića u SNSu.... Uvek se setim govana u mimohodu kad gledam partijske mitinge i nekako znam da bi bio na pravoj strani...

Link to comment

Hm, pa nije baš naivno pitanje. Prvi albumi Riblje Čorbe su kvalitetne i ozbiljne muzičke i društvene opservacije. To što je Bora kasnije propao, pa, jbg, gde piše da svi moramo biti uvek dosledni i perfektni.

 

Pogledajte omot prvog albuma. Remek delo  

 

6qT3bXO.jpg

Link to comment
9 minutes ago, radisa said:

Nekako ne mogu da zamislim Radmilovića u SNSu.... Uvek se setim govana u mimohodu kad gledam partijske mitinge i nekako znam da bi bio na pravoj strani...

Ma najbolje da bi bio u snsu

Ili pavle

Link to comment

Da, ali ja sam od njega naučio kako da pod pravim uglom isečem cev/šipku. Na tome sam mu mnogo puta bio zahvalan.

 

 

Evo primera 

 

1rOWQt7.jpg

 

 

Hvala Branko.

 

Jeb' se zbog alkohola i političkog angažovanja ali, hvala za onu emisiju gde si deci pokazao kako da naprave periskop.

 

 

Link to comment

o tome i pričamo, tj stoka piše, o razočarenju i idealizovanju

 na osnovu čega formiraš sud o zoranu radmiloviću? 

krhak je moral, i čudan. ume da pukne kad se ne nadaš, a mi smo kao društvo prošli kroz vrlo turbulentan period, koje je na sve ostavilo demidž

 

 

 

šbbkbb

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

o tome i pričamo, tj stoka piše, o razočarenju i idealizovanju

 na osnovu čega formiraš sud o zoranu radmiloviću? 

krhak je moral, i čudan. ume da pukne kad se ne nadaš, a mi smo kao društvo prošli kroz vrlo turbulentan period, koje je na sve ostavilo demidž

 

 

 

šbbkbb

Na zivotnom iskustvu :fantom:

Nije on te fele

Link to comment

Pa, onaj moj topik Lepota javnih ličnosti, pisao sam tamo, kako bih reagovao kad bi mi moja predstava Kejt Blančet, Džulijet Luis ili Olivera Katarine došle na vrata? Ne kakve su one  stvarno, u RL, to me ne zanima mnogo. 

Naše slike i predstave o ljudima, to je takodje  stvarno. I ima svoje mesto.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...