Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

 

1 hour ago, James Marshall said:

Ako sam dobro ukačio, muški striptiz za ženske članice Zadruge, neko lizanje šlaga trbuha nekakvih debelih muških striptizeta :lolol:

Pa i to je moralnije od onoga što ide pre i posle ...

Link to comment

"

PRATITE SPECIJALNO IZDANJE PREMIJERE: Uživo sa komemoracije Divni Karleuši, u 11h na Pinku! 


Budite uz TV Pink - odmah posle "Novog jutra" sledi "Premijera" uživo

Danas u 11 sati, odmah posle "Novog jutra", na TV Pink možete pratiti specijalno izdanje emisije "Premijera", tokom koje će se reporteri uživo uključiti iz Kamene sale Radio Beograda, gde će biti održan komemorativni skup povodom smrti poznate novinarke i radio voditeljke Divne Karleuše, majke pop pevačice Jelene Karleuše.

720

Autor: e-stock agency

Ipak, to nije sve - premijerna ekipa donosi vam i izveštaj sa lica mesta, sa Oskara popularnosti održanog u Banjaluci, a imaćete priliku da vidite i kadrove iz Beča, gde su pratili brojne poznate ličnosti, među kojima je i Svetlana Ceca Ražnatović.

720
Link to comment

A sećam se da sam godinama u podrumu čuvao neki stari crnobeli televizor matoraca, još uvek ispravan, s namerom da ga na nekoj od žurki koje sam povremeno pravio u tim tinejdž godinama javno razbijem velikim drvenim maljem koji još uvek imam i koji smo zvali Majstor Toša i govorili da nam je to efikasni antisnor aparat.

I obezbedio sam i veliki čaršaf da se staklo ekrana ne bi rasulo kojekuda.

 

I stajao je tevelizor u podumu. I pravio sam žurke, dobre čak. 

Ali sam zaboravio na taj televizor i nikad ga nisam razbio. Mnogo godina kasnije je dat za delove komšiji koji je u susednom podrumu napravio nekakvu radionicu i, kao, bavio se popravkama iako smo svi znali da mu je više stalo do igranja nego do popravki.

 

E, ovo iznad, ne smem kliknuti, liči mi na odgovarajuću kapislu za razbijanje televizora. I tevelizora.

 

Upoznajte Majstor Tošu  :happy: 

 

FBDM1CE.jpg

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Veljko Pajović će voditi jutarnji na Nova S od 1.4. Svako jutro od 6:30

Zajedno sa onim Daretom...

Možda krenu i ranije...

Link to comment

kaže zadržaće isti format Dareta i Mareta

samo na tv umesto na radiju?  i bez jednog od njih dvojice. rastegljiv neki format

 

pri tom mi ovaj Veljko Veseljko deluje kao dobar ozbiljan glas za čitanje servisnih informacija, ali baš i ne za neki kreativan posao

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 hour ago, levi said:

kaže zadržaće isti format Dareta i Mareta

samo na tv umesto na radiju?  i bez jednog od njih dvojice. rastegljiv neki format

 

pri tom mi ovaj Veljko Veseljko deluje kao dobar ozbiljan glas za čitanje servisnih informacija, ali baš i ne za neki kreativan posao

 

 

Ja mislim da je ideja da Pajović bude za te "komunalne" teme, a Dare za "humor".

To će biti realno radio koji imaju sliku, zabiće ih u radio studio zakucati kamere i  " meljite momci..." 

Link to comment

Meni Dare i Mare nikada nisu bili...... ne znam šta......recimo duhoviti, vickasti, neko koga bih rado slušala svako jutro i preporučila drugima da ih isto sušaju.

Link to comment

ja ih se slabo secam od ranije. prosle godine sam redovno slusala dareta i marka vidojkovica na radio laguna ponedeljkom, i bili su super. posle letnje pauze nije bilo vise vidojkovica nego je ubacen taj "klasicni" mare, a onda su skinuli i to. dare dobio otkaz ako se dobro secam. ne znam kakva je emisija bila ranije, ali sada su dosta pricali protiv vlasti i komentarisali sve zivo vezano za politiku i zato sam i slusala.

Link to comment
Just now, gagilija said:

ja ih se slabo secam od ranije. prosle godine sam redovno slusala dareta i marka vidojkovica na radio laguna ponedeljkom, i bili su super. posle letnje pauze nije bilo vise vidojkovica nego je ubacen taj "klasicni" mare, a onda su skinuli i to. dare dobio otkaz ako se dobro secam. ne znam kakva je emisija bila ranije, ali sada su dosta pricali protiv vlasti i komentarisali sve zivo vezano za politiku i zato sam i slusala.

Prvo su na Laguni bili Dare i Mare, pa je Dare otišao i povukao Mareta. Onda se Dare vratio, ali sa drugim Maretom (Vidojkovićem). Onda se Dare opet naljutio i otišao, pa je na njegovo mesto došao Zlaja (ex-Radio Pančevo), koji je sa sobom povukao onog drugog Mareta, pisca ...

 

A onda su obojica zglajznuli ...

Link to comment

da, ali prvo je skinut vidojkovic ponedeljkom i vratio se taj stari mare i radili su jutarnji neko vreme. onda su sklonili i dareta i starog mareta,  a vidojkovica vratili, samo  vise nije bio u jutarnjem programu nego u nekoj drugoj emisiji sa tim zlajom.

Link to comment
5 hours ago, stoka said:

Prvo su na Laguni bili Dare i Mare, pa je Dare otišao i povukao Mareta. Onda se Dare vratio, ali sa drugim Maretom (Vidojkovićem). Onda se Dare opet naljutio i otišao, pa je na njegovo mesto došao Zlaja (ex-Radio Pančevo), koji je sa sobom povukao onog drugog Mareta, pisca ...

 

A onda su obojica zglajznuli ...

:lolol: nije tako bilo

prvo su bili dare i mare, pa je mare emigrirao. dare je ostao pa mu se pridružio brakus. pa je brakus otišao... e a onda je došao vidojković i ovo kako ti kažeš.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...