Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

državni posao su im uzeli bukvalno ispred nosa. dan pred potpis ugovora su dobili ponudu koja se ne odbija

 

 

e

jel ta nova samo ribrending top-a, ili ima veze sa "onom" novom?

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ne znam na koju "onu" Novu misliš, pošto je to izgleda najpopularniji naziv za TV stanicu na ovim prostorima.

Ako je ona što su Karići kupili, mislim da nema veze.

Ima veze sa hvatskom Novom koja je sad u njihovom vlasništvu, i bosanski i crnogorski Pink su prekrstili u Nova.

 

Nego, šta bi sa dodelom nacionalne frekvencije?

Edited by mraki
Link to comment

Mislim da zapravo i da i ne...

UG je kupio NOVA tv u hrvatskoj, zvanično ili nezvanično.

A opet IDJ TV koji je u grupi njihovih kanala je u prostoru gde je bila NOVA.RS...

Link to comment

Mts & kurir pripremaju K1 za napred-nazadnjake i koaliciju 24/7.

Bk krenuo sa nekim programom. Ide neka italijanska serija sto je snimana po bgu i najavljuju premijerno vec vidjene filmove (roki, matrix, star trek)... 

Link to comment

Ovo je izgleda neki novi pravac u tabloidnom dnu, ili se ja bar ne sećam da je toga bilo ranije, a sigurno ne u ovoj meri. Nedeljama već uhode poznate po grobljima i slikaju u najgorim mogućim trenucima ne bi li objavili te slike uz još ogavnije naslove. Bukvalno štancaju vesti na tu temu u neograničenim količinama. Svaki put odu korak dalje i niko im ništa ne može (i ne pokušava).

Edited by mraki
Link to comment

Koliko znam ukoliko se radi o privatnom okupljanju na javnom mestu koje se zakupljuje može da se zabrani fotografisanje. Mogu da slikaju povorku na ulici, ali npr u kafani ili na groblju ne bez odobrenja.

Link to comment

Ko je u prilici neka pogleda šta trenutno ide na Pinku u pauzi između posjete Vučića Šidu i mitinga u Mitrovici :lolol:

Edited by James Marshall
Link to comment
28 minutes ago, James Marshall said:

Ko je u prilici neka pogleda šta trenutno ide na Pinku u pauzi između posjete Vučića Šidu i mitinga u Mitrovici :lolol:

 

Za one koji nisu u prilici, šta? :D

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Za one koji nisu u prilici, šta? :D

 

Ako sam dobro ukačio, muški striptiz za ženske članice Zadruge, neko lizanje šlaga trbuha nekakvih debelih muških striptizeta :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...