Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Bas lose odradjem intervju od strane Minje Miletic sa Vukom Jeremicem jutros. Kao da joj je cij bio da ga diskredituje, a ne da dobije odgovore, jos one gestikukacije ...

Link to comment
9 minutes ago, Jumanji said:

Bas lose odradjem intervju od strane Minje Miletic sa Vukom Jeremicem jutros. Kao da joj je cij bio da ga diskredituje, a ne da dobije odgovore, jos one gestikukacije ...

 

: grammar nazi :

Link to comment
22 minutes ago, Jumanji said:

Bas lose odradjem intervju od strane Minje Miletic sa Vukom Jeremicem jutros. Kao da joj je cij bio da ga diskredituje, a ne da dobije odgovore, jos one gestikukacije ...

Njen cilj nije da dobije odgovore, nego da "ljudi zapamte" . Dakle ispunila je cilj...

Link to comment
  : grammar nazi :

 

 

Hmmm... Iako nije moj stil da pricam, pa i pisem u pasivu, pogotovu ne ko je izvrsilac, akter radnje, mislim da ovo nije nedozvoljeno, pored toga sto mozda knjizevni ne bas prihvatljivo, ali ovo je jedan drugi funkcionalni stil... i ako se koristi vec ovaj oblik, onda ide od (strane) i ime aktera u genitivu..

Zanimljivo.

 

 

 

Njen cilj nije da dobije odgovore, nego da "ljudi zapamte" . Dakle ispunila je cilj...

 

Ne znam koji joj je cilj bio, nemam nesto posebno priliku da je slusam, mada nije prvi put da mi se nije dopala kako vodi (poslednji put kod gostovanja Slobe Georgijeva i Krla), ali malo sam bila iznenadjena, jer se podrazumeva da se ipak bas ne ophodi onako prema jednom od vidjenijih opozicionara, naravno ma ko sta mislio o njemu. Tek gestikulacije i face koje je pravila, prosto ne prilice toj televiziji. Ili su mi ocekivanja prevelika?

 

 

 

Link to comment
21 hours ago, DrIlic said:

 

U neurologiji stoji da moze biti jedan od simptoma Parkinsona, ali i da tremor kao samostalan moze biti dijagnoza.

 

Tremor moze biti uzrokovan hiljadama cinjenica.

Inace, donekle, da. Ja sam samo reagovao na to da je tremor znak da ima Parkinsona. Izvinjavam se svima, samo ponelo me iskustvo
Inace, cak i oni koji imaju dijagnozu uopste ne moraju imati takve simptomatije . Postoje pacijenti kojima je djagnostikovan Parkinson pre mnogo godina, a tremor nije ni izbliza izrazen tako. Muhhamed Ali je druga strana price

Edited by Giggsy
Link to comment
On 24.12.2018. at 19:18, Giggsy said:

 

Tremor moze biti uzrokovan hiljadama cinjenica.

Inace, donekle, da. Ja sam samo reagovao na to da je tremor znak da ima Parkinsona. Izvinjavam se svima, samo ponelo me iskustvo
Inace, cak i oni koji imaju dijagnozu uopste ne moraju imati takve simptomatije . Postoje pacijenti kojima je djagnostikovan Parkinson pre mnogo godina, a tremor nije ni izbliza izrazen tako. Muhhamed Ali je druga strana price

 

Bez brige, Parkinson je i neuroloska i psihijatrijska bolest. I cesto se gleda samo iz jedne tacke gledista, zapravo treba iz dva ili vise...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...