Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

meni je isto zao jer smo ih u nekom nasem krugu ljudi otkrili tek pre par godina, i uvek bi tu naleteli na clanke i informacije koje drugi mediji ne objavljuju. a i jos jedan pokazatelj da sns sistemski radi na unistavanju svakoga ko nije na liniji 

Link to comment

Ne tražim ničiju ni pomoć, ni podršku. Čak ću takve ponude smatrati licemernim. Jer, onda kada je to bilo smisleno, nailazio sam na zatvorena vrata.

 

Zaboravite SNS - oni samo rade svoj posao, da niste možda očekivali da okupiraju SNS, a da Vranjske prežive.

 

Obradović je precizno locirao ko ga je izdao.

Link to comment

Nisam video nikakve zahteve...

 

Pa kako misli da okonča štrajk?

 

Šteta za Vranjske...

 

Hm...

 

 

Posle štrajka glađu koji je počeo u utorak ujutru, oko 22:30 Vukašin Obradović, vlasnik i glodur "Vranjskih", kolima Hitne pomoći prebačen je u bolnicu u Vranju. 

Obradoviću  je zdravstveno stanje počelo da se pogoršava u kasnim večernjim satima, a odluku da potraži medicinsku pomoć on je doneo posle savetovanja sa prijateljima koji su se okupili u redakciji "Vranjskih". 

Hitna pomoć već je jedanput u toku dana posetila Obradovića, ali je on odbio bio kakvu pomoć.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Pa kako misli da okonča štrajk?

 

Šteta za Vranjske...

 

Hm...

 

 

 

Posle štrajka glađu koji je počeo u utorak ujutru, oko 22:30 Vukašin Obradović, vlasnik i glodur "Vranjskih", kolima Hitne pomoći prebačen je u bolnicu u Vranju.

Obradoviću  je zdravstveno stanje počelo da se pogoršava u kasnim večernjim satima, a odluku da potraži medicinsku pomoć on je doneo posle savetovanja sa prijateljima koji su se okupili u redakciji "Vranjskih".

Hitna pomoć već je jedanput u toku dana posetila Obradovića, ali je on odbio bio kakvu pomoć.

 

mozda je seceras 

Link to comment

Pa kako misli da okonča štrajk?

 

 

mislim da uopšte nije ni razmišljao na tu temu, da je impulsivno reagovao. čujem nešto će kao danas da formuliše nekakve zahteve.

 

zdravlje mu inače nije sjajno, uopšte ne čudi što ga je na kraju hitna odvela u bolnicu. čudi što je policija došla u bolnicu da pita koliki je imao pritisak kad je dovežen.

Edited by aram
Link to comment

mislim da uopšte nije ni razmišljao na tu temu, da je impulsivno reagovao. čujem nešto će kao danas da formuliše nekakve zahteve.

 

zdravlje mu inače nije sjajno, uopšte ne čudi što ga je na kraju hitna odvela u bolnicu. čudi što je policija došla u bolnicu da pita koliki je imao pritisak kad je dovežen.

On generalno ima neki ozbiljan zdravstveni problem , da li šećer ili srčane probleme. Znam samo da je prilično ozbiljno...
Link to comment

Meni stvarno nije jasno postojanje nekakvih novina koje finansiraju direktno država, opštine, okruzi.... iz budžeta,

i koji očekuju da ih građani kupuju na bilo koji način. 

 

Ko koga tu zajebava ??? Nečije glasilo za održanje položaja da plaćaju svi !?! i ko je ZA i ko je PROTIV.

 

To je gore od tzv "školskog dinara" u osnovnim školama sa besplatnim školovanjem, al skupim drugim uslugama ... istih ustanova.

Edited by zmanic
Link to comment

Meni stvarno nije jasno postojanje nekakvih novina koje finansiraju direktno država, opštine, okruzi.... iz budžeta,

i koji očekuju da ih građani kupuju na bilo koji način. 

 

Ko koga tu zajebava ??? Nečije glasilo za održanje položaja da plaćaju svi !?! i ko je ZA i ko je PROTIV.

 

To je gore od tzv "školskog dinara" u osnovnim školama sa besplatnim školovanjem, al skupim drugim uslugama ... istih ustanova.

 

Meni je Studio B deo beogradskog identiteta, kao BITEF, kao Kalemegdan

 

Postoje stvari koje ne moraju da budu racionalno objašnjene

Link to comment

Bili nekada.

 

Ja, evo u provinciji, koja je takođe imala vrlo rado ćitanu pirotsku Slobodu, već godinama ne poznajem nikoga tu istu novinu kupuje otkako je privatizovana, lista se po kafanama i kafićima samo  sa jednom konstatacijom od svih "prazno".

Osim čitulja ne vidim da je potrebno nekome ovde u provinciji.

 

Mislim da je jedini razlog izdavanja kinta od opštine,  službenih i privatnih oglasa, ali to se ne kupuje nikako od strane građana.

Ne treba čitaocima takav list.

Edited by zmanic
Link to comment

Bili nekada.

 

Ja, evo u provinciji, koja je takođe imala vrlo rado ćitanu pirotsku Slobodu, već godinama ne poznajem nikoga tu istu novinu kupuje otkako je privatizovana, lista se po kafanama i kafićima samo  sa jednom konstatacijom od svih "prazno".

Osim čitulja ne vidim da je potrebno nekome ovde u provinciji.

 

Mislim da je jedini razlog izdavanja kinta od opštine,  službenih i privatnih oglasa, ali to se ne kupuje nikako od strane građana.

Ne treba čitaocima takav list.

 

Postojanje takvih glasila je "javni interes" . Postoje aktivnosti u jednom drustvu koje su dobre za to drustvo, ali su jansno "neprofitne"...

Tu drzava treba da "prepozna" i dodeli neka sredstva.

Sto se naravno kod nas nece desiti...

Link to comment

 

To je gore od tzv "školskog dinara" u osnovnim školama sa besplatnim školovanjem, al skupim drugim uslugama ... istih ustanova.

Ima li negde tema o ovom skolskom dinaru?

Posto ne razumem zasto je los, pa je tamo nesto jedva gore...

Link to comment

Mora se priznati da su ovo naprdnjaci šmekerski izveli. Oni su samo izgurali zakon, podstaknut iz EU, da država mora da izađe iz medija, radi očuvanja njihove nepristrasnosti ...

 

I formalno sve je tu OK. Jer ne možeš da dokažeš da su tanjug, pink i mnogi štampani mediji pod državnom kontrolom, iako ih oni stalno finansiraju, što tajno, što kroz neke odobrene "projekte" i ugovore ... A sa druge strane, pravna država, finansijska policija i poreznici jako su revnosni po pitanju neposlušnih medija ... A sa treće strane, finansijski se iznuruju monopolom na prodaju reklama i raznovrsnim pritiscima na firme koje bi se oglašavale u takvim medijima ...

Edited by stoka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...