Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Vi gospa bubo imate starije prijatelje pa saznajate iz prve ruke..

 

Bese jedan hotel..brdo sveta..i warlord koji samara jednog lajavca..sredinom 90-ih

 

Ja cuo od starijih.

dedu da pitam, jel to mislish? :lolol:

 

ja sam izglda potisnula devedesete vrlo kvalitetno. a nije bash da sam ishla u vrtic. al evo sad sam se setila kako je bjelica tukla kusturicu chetnichkom damskom torbicom isto u jednom eminentnom hotelu :lolol:

Link to comment

Vanju Bulića je izvukao iz kreveta i terao da trči u pidžami gore-dole niz ulicu...

 

Пре или пошто је Вања писао епски извештај са њихове свадбе?

Да ли је то утицало на настанак оног ремек-дела новијег српског новинарства?

Link to comment

Milorad Vučelić, novi v.d. glavnog i odgovornog urednika "Večernjih novosti", rekao je da je njegov dolazak u "Novosti" upravo znak da te novine idu putem spasavanja i izlaska iz krize

 

:Hail:  :Hail:

Link to comment

Milorad Vučelić, novi v.d. glavnog i odgovornog urednika "Večernjih novosti", rekao je da je njegov dolazak u "Novosti" upravo znak da te novine idu putem spasavanja i izlaska iz krize

 

:Hail::Hail:

Vučela plodi!
Link to comment

Menadžer integrisanih komunikacija svakako ima jedno osamstopesto puta značajnije stavke u biografiji od medijskog analitičara :fantom:

 

Nemam pojma ko je medijski analiticar Vladan Radosavljević, ne poznajem lik i delo, niti stavke u biografiji.

Ko je Aleksandar Timofejev prilicno dobro znam, a sta je menadžer integrisanih komunikacija RTV Vojvodina i kako je to postao (i ostao) ne bih zeleo ni da saznam (al, eto, posto ovo poslednje ne znam sta je, nek bude onda da ima osamstocetristodevedesetdevet puta znacajnije stavke u biografiji od medijskog analiticara  :sleep:).

No, u ovom slucaju medijski analiticar se, bar prema mom skromnom misljenju, jednostavno drzao osnovnih principa elementarne licne i drustvene higijene.

Mozda se ne vazi kao stavka u biografiji, mozda je sitnica, al je za mene takvo (dakle, normalno) ponasanje u ovoj Jututunskoj Juhahahi pozeljno, te mu pisem jedno pozitivno brojanje.  :)

Edited by Nesh
Link to comment

Kako je postao? Pa onako kako je DS i mnoge druge dovela na RTV, a začudo ih još nisu najurili. Uglavnom zato jer se, za mnoge od njih, ispostavilo da znaju ponešto o poslu...

A Vladan R. je bio direktor programa NTV Studio B u vreme kad je generalni direktor bio Dragan Kojadinović, i... to je otprilike sve :D

 

Ed: Što se tiče konkretnog dogadjaja, ne znam šta da mislim. I meni bi svakako bilo muka da budem ravnopravni učesnik bilo čega sa Marićem, te ga potpuno razumem, ali bi možda bilo bolje da je došao i to tamo rekao. Pa zatim potpuno ignorisao sve što bi Marić imao da kaže. Jer nije problem ni Marić ni Mitrović, da njih sutra ne bude samo bi se pojavili novi, još gori od njih.

Edited by aram
Link to comment

Kako je postao? Pa onako kako je DS i mnoge druge dovela na RTV, a začudo ih još nisu najurili. Uglavnom zato jer se, za mnoge od njih, ispostavilo da znaju ponešto o poslu...

A Vladan R. je bio direktor programa NTV Studio B u vreme kad je generalni direktor bio Dragan Kojadinović, i... to je otprilike sve :D

 

Uf...Nisam tada pratio Studio B, al mogu da zamislim. Za to sledi blanko negativno brojanje! Ni po babu, ni po stricevima!  :D

Edited by Nesh
Link to comment

Ne, pazi, to je početak 90-tih, tad su na tom istom programu bili i Olja Bećković sa UN, Timofejev sa Od trača do istine, Lila Radonjić bila urednica... Jedino što se Vladan u sukobu Lile i Kojadina, posle koga je gotovo cela Info redakcija otišla, stavio na Kojadinovu stranu...

Edited by aram
Link to comment

Zar nije sa Lilom napravio PG Mreža?

Ili mi se sve pobrkalo...

EDIT: sad pogledah na sajtu nema ga...

 

 

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ne, pazi, to je početak 90-tih, tad su na tom istom programu bili i Olja Bećković sa UN, Timofejev sa Od trača do istine, Lila Radonjić bila urednica... Jedino što se Vladan u sukobu Lile i Kojadina, posle koga je gotovo cela Info redakcija otišla, stavio na Kojadinovu stranu...

 

Ja sam imao na umu onaj Kojadinovicev period na Studiju B (ako me seacnje dobro sluzi) kada je gradsku vlast drzao SPO uz podrsku SPSa. Ako medijski analiticar nije tada "zario i palio", onda povlacim blanko negativno brojanje usled nedostatka dokaza informacija.  :D

 

Sto se tribine tice, zaista ne znam sta bi moglo da se prica sa nekim puvanjkom sa RTSa, a pogotovu sa Maricem. Treba ih ostaviti u praznoj sali pa nek uz niz saljivosti i anegdota serdarvojvodarisu o "Mestu televizije u savremenom medijskom sistemu” . 

Edited by Nesh
Link to comment

On je valjda bio i glodur one neuspele Enter televizije tamo 2006-7? 

 

Jeste, a jedno vreme i nesto bio u Medija Centru... a na TV Enter glavne "zvezde" bili Bujke i zena Baneta Ivkovica :isuse:

 

Sto se tribine tice, zaista ne znam sta bi moglo da se prica sa nekim puvanjkom sa RTSa, a pogotovu sa Maricem. Treba ih ostaviti u praznoj sali pa nek uz niz saljivosti i anegdota serdarvojvodarisu o "Mestu televizije u savremenom medijskom sistemu” . 

 

E sad, to bi trebalo pitati organizatore tribine...

Link to comment

Jeste, a jedno vreme i nesto bio u Medija Centru... a na TV Enter glavne "zvezde" bili Bujke i zena Baneta Ivkovica :isuse:

 

 

Tamo je zapravo bila ekipa sa BK koja nije uspela da se uvali drugde...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...