Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

meni ovaj vučeničkin tekst bezvezan skroz. jedva sam dogurala do kraja.

 

mediji u srbiji su mrtvi jer nema dovoljnog broja dobrih novinara.

i neka nestanu do kraja.

 

pojaviće se novi.

Link to comment

Da se ne lažemo, B92 se praktično "ugasio" 5. oktobra 2000. godine, jer je obaranjem bobana on ispunio misiju zbog koje je postojao .. Sve ovo kasnije bilo je samo besciljno tumaranje po džungli tržišne utakmice ...

Link to comment

A zdravstvo nam ne valja jer nema dobrih doktora, sudstvo jer nema dobrih sudija, obrazovni sistem je u kurcu jer nema dobrih nastavnika...

ključna reč je bila dovoljan broj.

osim toga, koliko je meni poznato, lekar se ne postaje samoproglašavanjem, nego završavanjem medicinskog fakulteta.

ima nečeg i u tome...

Link to comment

lekar se ne postaje samoproglašavanjem

Pitanje vremena i truda. Vidi pod npr. dr Zoća, dr Velkov, ...

Nekad se ni novinar nije postajalo tek tako. Nije uvek bio neophodan fakultet, ali puno rada, truda i učenja jeste.

Link to comment

Zbog prisustva Milomira Marića otkazao učešće na tribini

 

Medijski analitičar Vladan Radosavljević otkazao je učešće na tribini na temu "Mesto televizije u savremenom medijskom sistemu”, koja će biti održana u utorak u Boru u Narodnoj biblioteci, navodeći kao razlog učešće urednika televizije Hepi Milomira Marića na tom skupu.

Kako je naveo u pismu organizatorima, izdavačkoj kući Klio i pokretu Novi optimizam, ne može da učestvuje "ni u čemu što ima veze sa Milomirom Marićem!".

"Mislim da je njegovo delovanje, uz aktivnosti Željka Mitrovića i Dragana Vučićevića, pogubno za medije u Srbiji i srpsko društvo i da će imati velike i teške posledice po buduće generacije koje u ovoj zemlji odrastaju. Uz iskrenu želju da doprinesem uspehu Klio i Novog optimizma, ne mogu sebi da dozvolim polemiku sa ljudima kao što je Marić", navodi Radosavljević.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...