Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

 

Zbog prisustva Milomira Marića otkazao učešće na tribini

 

Medijski analitičar Vladan Radosavljević otkazao je učešće na tribini na temu "Mesto televizije u savremenom medijskom sistemu”, koja će biti održana u utorak u Boru u Narodnoj biblioteci, navodeći kao razlog učešće urednika televizije Hepi Milomira Marića na tom skupu.

Kako je naveo u pismu organizatorima, izdavačkoj kući Klio i pokretu Novi optimizam, ne može da učestvuje "ni u čemu što ima veze sa Milomirom Marićem!".

"Mislim da je njegovo delovanje, uz aktivnosti Željka Mitrovića i Dragana Vučićevića, pogubno za medije u Srbiji i srpsko društvo i da će imati velike i teške posledice po buduće generacije koje u ovoj zemlji odrastaju. Uz iskrenu želju da doprinesem uspehu Klio i Novog optimizma, ne mogu sebi da dozvolim polemiku sa ljudima kao što je Marić", navodi Radosavljević.

 

 

 

Meni su jako zanimljive reakcije na ovu objavu - većina se svodi na 'što nisi otišao da mu se najebeš keve nego filozofiraš u tastaturu'.

 

Stvarno jbt, retka prilika da Milomira napušiš kurcem, očistiš se malo od stresa i izađeš lagan kao pero.

Link to comment

 

e necemo pogresno prenosenje vesti. ovo je original

TRAGIČNO Nada ubila majmuna kiselinom

 

Ja video u nekom onlajn formatu onako kako sam preneo, ali ne uspevam sada da pronađem. 

 

1 jak naslov, baš. 

Link to comment

Meni su jako zanimljive reakcije na ovu objavu - većina se svodi na 'što nisi otišao da mu se najebeš keve nego filozofiraš u tastaturu'.

 

Stvarno jbt, retka prilika da Milomira napušiš kurcem, očistiš se malo od stresa i izađeš lagan kao pero.

 

nije baš tako lako barabu napušiti kurcem, mnogo je veća verovatnoća da će pristojan čovek izađi ispresavijan i u zbunu, jer nije navikao na takvu komunikaciju.

Link to comment

Meni su jako zanimljive reakcije na ovu objavu - većina se svodi na 'što nisi otišao da mu se najebeš keve nego filozofiraš u tastaturu'.

 

Stvarno jbt, retka prilika da Milomira napušiš kurcem, očistiš se malo od stresa i izađeš lagan kao pero.

 

Mislim da nema tog napusavanja koje bi Marica i slicne ljudske replike uznemirilo, a pristojnog coveka ucinilo lakim kao pero. :(

Osim toga, ako govorimo o pomenutoj tribini, ne vidim ni sta bi se moglo razgovarati sa RTS Stanojevicem ili menadžerom integrisanih komunikacija RTV Vojvodina kako god se zvao.

Link to comment

Menadžer integrisanih komunikacija svakako ima jedno osamstopesto puta značajnije stavke u biografiji od medijskog analitičara :fantom:

Menađer integrisanih komunikacija je bi gost negde na TV-u i na pitanje: A šta to tačno znači? Je tražio kviska i imao dramsku pauzu...
Link to comment

Nije lako Marica pobediti u duelu, premazan je svim bojama i publika je naviknuta na njegov ironicni ton i odnos prema temi i sagovorniku, sto mu daje priliku da se lako iskobelja iz nezgodnih situacija. Kod bilo koga drugog bi taj ton bio smesan i porazavajuc, ali on je nekako uspeo da to uspostavi kao normu svoje pojave. Mozes da ga isamaras argumentima, ali on ce ispaliti neki trol uz doskocicu.

Link to comment

i nece nishta da mu fali. ja ne vidim kako tu moze da bude razgovora. struchnjak je mozda mogao da se pojavi i da pricha svoju prichu bez obzira na marica, ali meni skroz realno deluje ideja da se "situacija" i maric priirodno udruze protiv struchnjaka i da bude svashta. ili da samo bude bezveze, ako chovek ima srece :lolol:

 

to bi od vitalnih savremenika mogao da obavi jedino jovo bakic, pod uslovom da ne dobije srchani udar ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Nije lako Marica pobediti u duelu, premazan je svim bojama i publika je naviknuta na njegov ironicni ton i odnos prema temi i sagovorniku, sto mu daje priliku da se lako iskobelja iz nezgodnih situacija. Kod bilo koga drugog bi taj ton bio smesan i porazavajuc, ali on je nekako uspeo da to uspostavi kao normu svoje pojave. Mozes da ga isamaras argumentima, ali on ce ispaliti neki trol uz doskocicu.

Marica je frka razumeti sta mumla..A ako se neko snadje da mu preprica kako je stvarno izgledalo kad ga je Arkan samarao pred gomilom ljudi, verujem da bi malo klecnuo.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

shamarao marica? kad, kako?

Nagazio ga u Klubu književnika, to kad je Duga objavljivala tekstove o njegovim i cecinim avanturama.

Vanju Bulića je izvukao iz kreveta i terao da trči u pidžami gore-dole niz ulicu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...