Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Jednog dana, ako budemo raspolagali dokazima da je Miladin zloupotrebljavao poziciju i same podatke i tajming njihovog komuniciranja manipulisao u korist Vuciceve popularnosti i dobijanja izbora, sudice mu se i odgovarace krivicno.

 

Jednog dana, ako bilo ko bilo kod bude odgovarao za bilo šta, biće to neko mnogo lepše vreme.

 

Ja bukvalno ne gajim bilo kakvu nadu da će ta vremena da dođu. Toliko smo sjebani...

Link to comment

Odlicna Tamara Skrozza

 

Zanima me kako da preživimo. Ne “mi kao profesija”. Ne “mi kao mediji”.

Ne to, već mi, kao konkretni ljudi – možda hiljadu novinara, snimatelja i fotoreportera u čitavoj Srbiji, koji se nismo prodali, koji ne radimo tamo gde pristojan čovek ne zalazi, koji nismo u Vučićevoj milosti, koji ne drugujemo s njegovim kancelarima.

Više nije tema imamo li platu, stan, kola, zdravstvenu knjižicu ili bilo kakvu sigurnost. Trenutno, tema je naša fizička egzistencija.

Link to comment

Jednog dana, ako budemo raspolagali dokazima da je Miladin zloupotrebljavao poziciju i same podatke i tajming njihovog komuniciranja manipulisao u korist Vuciceve popularnosti i dobijanja izbora, sudice mu se i odgovarace krivicno.

 

Ako je nevin, zbog ucestvovanja u ovim pakostima, bice razalovan i otici ce u neki podrum rzs da evenutalno rucno popunjava eksele sa nekim starim podacima iz sfrj koji jos nisu digitalizovani.

Neće ovde niko nikada odgovarati ...

Link to comment

Pročitao ovo Jakšino, ovaj je opasniji od Krla, on onako baš pod krinkom objektivnosti provlači neka kukavičja jaja. Nije ni čudo što je jedini od "objektivnih" komentatora koji gostuje na Pinku. Baš me je razočarao. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...