Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

pa dobro, nek menjaju, to im je posao :D

pod garancijom je, valjda nece praviti problem

kaze devojce da oni snose troskove prevoza ako se salje kurirskom

nema roka za popravku, ali kaze da se trude da bude u 7 dana

hmm

Link to comment

Pa da, a ovo sa donošenjem je da te odbiju, e sad ne znam da li možeš da ih nateraš da dođu kod tebe...

 

 

EDIT: Sad videh ovo za troškove... Pa ništa to ti je jedina opcija

 

...shiit has hit the fan....

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pozdrav svima,zanima me vase misljenje koji model tv-a je trenutno najbolja kupovina do 65000- 70000 din? Razmisljam o Samsungu UE43MU6172UXXH , Sony KD-43XE7077SAEP ili LG43UJ670V ?

 

 

Link to comment

Hvala na predlogu Čutura,:thumbsup: gledao sam na sajtovima i izgleda da tog modela vise nema u radnjama,video sam na jednom mestu ima samo 49".U dilemi sam vec tri meseca oko kupovine,prvo sam hteo LG43UJ6307 pa sam onda citao o famoznim IPS panelima, o uglovima gledanja da crna nije crna nego isprana boja itd posle sam presao na Samsung  koji ima VA panel,tu je crna-crna ali losiji uglovi gledanja i operativni sistem koji zna da zakaze,a kod Sonija on ne koristi Android sistem nego Linux koji je dosta slabiji sto se tice aplikacija i totalno sam zbunjen,cini mi se lakse bih  odabrao auto nego tv.Uglavnom tv bi sluzio za  gledanje iptv  kanala,yt,utakmica i filmova preko usb-a ili hdmi kabla,veca dijagonala od 43 mi ne odgovara zbog velicine sobe,bojim se da izgledao bas glomazno 50,55  inca model.Prelomicu za 10 dana i kupicu  ili Lg ili Samsung pa sta bude,izgleda da u cenovnom rangu do 70000 din nema dobrih modela bez mana,da li to bio panel.sistem,ucitavanje titlova itd..mada ima i  druga  manje verovatna opcija da prodam bubreg i kupim OLED :D

Link to comment

kad pomenu garanciju da li se zakonski nesto menjalo po tom pitanju u proteklih godinu i po dana?

kad sam kupio tv u februaru 2017 dobio sam papir na kom stoji garancija 36 meseci, sa pecatom firme

pre neki dan uzmem neki isto tri godine garancije, medjutim nikakav papir gde tako jasno kolika je garancija nisam dobio

i tu me prodavac ubedjuje kako su propisi promenjeni bla bla bla

 

 

nisam hteo nesto preterano da se ubedjujem, imam racun, tv je ionako iz grupe najjeftinijih, nego me cisto onako informativno zanima

Link to comment

Hvala ljudi znaci mi svaki vas komentar :hail:,razdaljina je oko 2,5m,nekako  mi deluje prevelika dijagonala,ali razmislicu i o 49",sto se tice cene  za tv isao bih do 70000 din posto uz tv mi treba i graficka zbog hdmi kabla pa mi je to dodatni trosak sigurno oko 150e.Najgore od svega sto u mom gradu ne mogu da pogledam i da probam  nijedan LG,Sony ili Samsung, imaju samo Fox,Vivax,Tesla,Favorit u izlogu a ostale mogu  da naruce,Sto se tice aplikacija nisam bas najbolje upoznat  da li se dodatno placaju,  i kako to vec funkcionise preko tv-a. Najbitnija stvar pored kvalitetne slike i zvuka je da bude sto jednostavniji za koriscenje i da traje bez problema makar 5-6 god.Koji model Sonija si hteo da kupis? Da li je bolje otici u radnju i na licu mesta preuzeti tv ili naruciti preko sajta/telefona dostavom na kucnu adresu ?Pitam zbog odgovora kojeg sam dobio u jednoj radnji velikog trgovinskog lanca na pitanje da li su svi televizori fabricki zapakovani odgovor je bio" vecina jeste a neki nisu  "

Link to comment

Ja ne razumem ovo o uglu gledanja i da slika moze da bude drugacija u zavisnosti od istog. Imam neki lcd panasonic model star 10ak godina koji nije ni smart i slika je ista odakle god se gleda. Sta se pokvarilo u toj tehnologiji u medjuvremenu?

Link to comment
10 minutes ago, renne said:

Pa na Va slika se degradira u odnosu na ugao samo nekih +-10 stepeni je ideala. Na IPS je ista na svih 178

tako je...

 

Kao neko ko ima VA monitor, mogu da potvrdim... Nije bitno dok sedim ispred, kad je kao monitor, ali ima razlike kad nakačim D3, pa gledam iz raznih uglova TV...

 

ALi zato je monitor "32, koštao 28K, jbg, a ja volim velike ekrane...

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...