Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

4 hours ago, Mil@n said:

 

Noviju astru. :rolleyes:

 

Zna Milan, Astra J je sledeca, kad padne na 4 do 4 i po hiljade, klasika :D

 

 

1 hour ago, djeneralche said:

?

Ozbiljno?

 

Ozbiljno, za ovaj tv tj. ta dva je tako.

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pitanje za lg poznavaoce

 

kako da trajno uklonim ovu glupost sa ekrana

 

 

 

 

čas je levo čas desno pa onda dole

glupi koreanci

All settings-General-Home/Store Mode

Pa odaberi Home

Link to comment
12 minutes ago, Host said:

Kupi sonija :fantom: 

ja uzeo, ovo su roditelji uzeli jer nema soniše tog gabarita

a vučić još nije vratio penzije. cz, lš mora da se znaju prioriteti

:dry:

10 minutes ago, renne said:

All settings-General-Home/Store Mode

Pa odaberi Home

tnx rene

:)

Link to comment
On 31.8.2018. at 16:19, kud u maglu Simoviću said:

ja uzeo, ovo su roditelji uzeli jer nema soniše tog gabarita

a vučić još nije vratio penzije. cz, lš mora da se znaju prioriteti

:dry:

tnx rene

:)

 

sony nema taj kvalitet u 32".

 

Lg 32LJ610 i Philips 32pfs5362 su TOP modeli od 32". Oba sa IPS ekranom. LG SMART ima web os operativni sistem dok Philips SMART cepa Linux.

Link to comment

el ima neko ideju kako se resetuje tesla tv?

 

skoro cepio grom negde u blizini, oprema za net, iptv izgorela, a tv od tad moze da se upali i to je to

mrzi me sad da kucam redom, uglavnom po odredjenom ponasanju sam zakljucio da nije riknuo, nego da se samo "zbunio"

a kako sam ga relativno skoro nosio u servis zbog problema sa gasenjem, a oni ga vratili (i od tad ok radio) sa napomenom da su samo resetovali, ne bih opet da p[rolazim celu proceduru ako mogu sam to

Link to comment

Svi ti televizori imaju tzv. servisni meni kojim pristupaš svim mogućim podešavanjima TV-a, pa i takvim trivijalnostima kao što je resetovanje. Znači, pronadji negde šifru za servisni meni kod Tesla televizora, ukucaj, i izaberi opciju za resetovanje.

 

Odmah da te upozorim da ne radiš baš ništa drugo sem toga (ako se ne razumeš), jer možeš gadnu štetu da napraviš...

Link to comment

fala, ali toliko znam i sam

problem je sto je tesla no name kineska marka upakovana kao "tesla" za nase trziste te google nije od pomoci za te sifre kao kod samsunga , sonyja i slicnih

 

ponadao sam se posto se dosta prodaje/kupuje poslednjih godina kod nas da neko sa foruma ima licno iskustvo

 

zaboravih da je na forumu sve sam bogatun kom ne pada na pamet da u kuci drzi teslu i ostale vivaxe :(

 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

 

 

zaboravih da je na forumu sve sam bogatun kom ne pada na pamet da u kuci drzi teslu i ostale vivaxe :(

 

 

Ja nisam bogatun, cak naprotiv, ali vivaksi i tesle su vaistinu nekako Slavko Stimac medju televizorima, jad i beda :(

Link to comment

Jedno pitanjce.

 

Imam smart 4k tv (Samsung ue49ks7000), uglavnom gledam 1080p filmove ili preko serviia, ili tako sto film prebacim na eksterni hard/usb koji utaknem u one connect (poseban box koji ide uz tv) i pustim. Nikakvih problema nema.

Medjutim, kad sam skinuo par 4k teskasa od 40+ gb nije islo. Preko serviia nece da pusti uopste, a preko eksternog ga pusta ali koci, nije gledljivo.

Ima li neko ideju moze li se to nekako srediti ili mrka kapa? Msm i 1080p mi je skroz ok, al reko kad je vec navodno 4k steta je ne iskoristiti.

 

Mozda da probam neki drugi media server (plex ili sta ti ja znam), ili neka aplikacija (nekakav video player), sem hbo go nemam nista instalirano?

Jos jedna varijanta je i da gurnem eksterni direktno u TV a ne u one connect, ne znam moze li to imati neke veze. Inace mi je tv crko odmah kad je stigao, bas u momentu kad sam gurnuo usb direktno u njega, sto je verovatno bila slucajnost, ali od kako je stigao novi samo koristim one connect.

 

Zahvaljujem :)

Edited by FPLS
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...