Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

(N1) Specijalni predizborni program - N1 Debata

Quote

WEB-N1-Debata-SRB-min.jpg

Odgovori na najznačajnija pitanja za društvo i za budućnost Srbije. Nastupe učesnika u trci za poslaničke mandate i one koji izbore bojkotuju, uživo analiziraju politički i medijski stručnjaci.

Četiri sata programa uživo, iz dva studija, sa Igorom Božićem, Tatjanom Aleksić, Natašom Miljković i Branislavom Šovljanskim.

N1 Debata – četvrtak od 19:45, samo na N1.

 

Edited by msv
Link to comment

Zanimljiv tajming izbacivanja ovih specijalnih emisija. Kad kažem zanimljiv tajming mislim na pred izbore. 

 

Vidim sad da ima emisija o helikopteru, a skoro su izbacili i emisiju o medijima, kao i Jovanjica i Krušik emisije u praktično par dana.

Gde je Radule maloumni da nam priča kako N1 radi za Vučića.

 

Link to comment

"Rade za Vučića", jer ne rade za njegovu sektu. Zanimljivo je da tuži SBB zbog odbijanja distribucije njegove Slobodne televizije, a Telekom ne.

S druge strane, gledaoci N1 znaju za sve te afere i bez podsećanja.

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Zanimljiv tajming izbacivanja ovih specijalnih emisija. Kad kažem zanimljiv tajming mislim na pred izbore. 

 

Vidim sad da ima emisija o helikopteru, a skoro su izbacili i emisiju o medijima, kao i Jovanjica i Krušik emisije u praktično par dana.

Gde je Radule maloumni da nam priča kako N1 radi za Vučića.

 

Uh,sad će da prodrmaju celu zemlju :laugh:

 

Na stranu šta Radule priča,to je svakako ekstremno na taj način na koji on to predstavlja.

Link to comment

Sve sve, ali Nataša Miljković da ti vodi ozbiljnu političku emisiju...

To ono kao da malo opusti goste?
Šala, šega ...

... Shiit has hit the fan

Link to comment
23 minutes ago, Frank Pembleton said:

Sve sve, ali Nataša Miljković da ti vodi ozbiljnu političku emisiju...

To ono kao da malo opusti goste?
Šala, šega ...

... Shiit has hit the fan
 

 

Eksli, ono malo sto sam video od ovog jutarnjeg na N1, iznenadjujuce nije tragicna. Moze to i gore :D

 

Link to comment
 
Naravno da neće razmrdati nikoga i ništa, ali očigledno su se angažovali.
Ko se bre angažovao?
Pa oni su angažovani od početka, e sad što je to sve u krug, jbga...

... Shiit has hit the fan

Link to comment
6 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ko se bre angažovao?
Pa oni su angažovani od početka, e sad što je to sve u krug, jbga...

... Shiit has hit the fan
 

 

Pa i ja mislim da su anti AV od početka, tj za mene je to objektivno novinarstvo jer sve čime se bave i pokreću je istina.

Rekao sam zbog Raduleta koji svako malo govori kako je N1 takođe radi za Vučića. Pisao mu ja na tviteru, kaže, to nisu teme koje ruše Vučića, one koje ga ruše oni ne pokreću, pa čekam odgovor na pitanje koje su to teme. Stay tuned.

Link to comment
25 minutes ago, Milošica said:

Pa u pravu je.Mislim,u koliko-toliko uslovno rečeno politički svesnijim glavama to jesu bitne teme,ali Mileta za to zabole.


Nisam siguran tj ne slažem se da bilo koga zabole za Jovanjicu, Helikopter, Savamalu, lažne diplome, Krušik, ubistvo na naplatnoj rampi, Jutku, i sl.

Mileta zabole jer mu to izleti jednom u tri meseca na medijima koji su mu dostupni ako i toliko. Zamisli da opozicija ima pristup medijima koji ima SNS, sve ove teme mogu vrlo lako da se prilagode Miletu, samo što od toga nema ništa. Nema tog mesta u medijima, i nema te opozicije da se time bavi na taj način.

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...