Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

6 minutes ago, Anonymous said:

Ajd' da vam poverujem, svakako bih voleo da ste u pravu. Uostalom, sutra treba da se vidim sa drugaricom koja tamo radi, pa će mi biti jasnija situacija.

Slabo ce ona moci da ti kaze nesto sto vec ne znas ;)

Link to comment

Meni je mala misterija, koju možda neko od vas može da razjasni, zašto režim isto ovako ne udara na alđaziru, koja možda nije toliko kritična kao N1, ali malo-malo kroz svoje emisije podseća na srpske zločine iz rata devedesetih ...

Edited by stoka
Link to comment

Zato što je niko ne gleda, a i realno ona baš i nije srpska televizija, imaju dopisnike odavde i ponekad emituju nešto, plus mnogo manje novinara koji skaču po živcima dotičnom. 

I nemaju svog povezanog operatera. 

Link to comment
Meni je mala misterija, koju možda neko od vas može da razjasni, zašto režim isto ovako ne udara na alđaziru, koja možda nije toliko kritična kao N1, ali malo-malo kroz svoje emisije podseća na srpske zločine iz rata devedesetih ...

Zato što je njihov uticaj nula, prozivao je i njih par puta ono katarske pare ovo ono...

A drugo AJB je fino povezana sa raznim lokalnim tajkunima sa kojima AV i ne bi da se kači...

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
On 29.1.2020. at 21:46, Frank Pembleton said:

Slabo ce ona moci da ti kaze nesto sto vec ne znas ;)

 

Na žalost tako je ispalo. Još i nije danas videla naslovnice, pa se dodatno isprepadala kad sam joj ih opisao.

Link to comment
 
Na žalost tako je ispalo. Još i nije danas videla naslovnice, pa se dodatno isprepadala kad sam joj ih opisao.
Ma džabe se sekira, to je sad "pun gas"...
Evo sutra opet Lučić i ovaj drugi drže KZŠ...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...