Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Kapiram da zavisi šta se napada, i odakle se napada (ne mislim na lokaciju odakle, nego da li te tuku posvećene DDOS mašine ili npr. hakovane web kamere i kojekakvi IoT uređaji).

Svojevremeno su sudili nekim likovima u UK za napade na neke kladioničarske sajtove, i ovi su to naplaćivali u milionima.

 

Mene zanima šta u ovom slučaju radi Cloudflare, dal' N1 ima neku jeftinoća basic zaštitu pa ih štite od, ne znam, 1000 napada u sekundi, a za preko mora da se plati Platinum paket, jerbo ovo što sad imaju očigledno nije dovoljno.

 

 

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
13 minutes ago, Anonymous said:

Ne kapiram Vučićevu ideju. Ovo je savršen način da pokvari odnose sa zapadnim zemljama.

Poverenje u tzv zapadne demokratije je izgleda jace od vere u nova neukaljana lica ili DSov srednji esalon.

 

Link to comment

Jedino pitanje koje se meni postavlja onda jeste čemu uopšte služi N1 (ako ne kao korektivni faktor Vučića) ako zapadni mentori (kompanije, investitori, ko god stoji iza N1) dozvoljavaju da im njihov pulen sere po njihovoj kreaciji. Što fino ne ugase to svoje čedo, čemu bacanje para. 

Link to comment
58 minutes ago, Bogotac said:

On da nema dozvolu ne bi tl ni radio.

 

Sve za potpis

 

Sumnjam da za ovo ima dozvolu. Naravno ukoliko su Amerikanci odlučili da puste N1 niz vodu onda je to druga priča.

 

Onda ne vidim zašto bi se ovako glupirao, može da im jednostavno oduzme dozvolu za rad, ili da im nađe 'kupca' kao i ostalim.

 

51 minutes ago, Lezilebovich said:

Poverenje u tzv zapadne demokratije je izgleda jace od vere u nova neukaljana lica ili DSov srednji esalon.

 

 

Nisam to rekao. Ne znam gde si našao poverenje u mojoj rečenici.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...