Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

15 minutes ago, Spirit said:

Pa dobro, Brnaba govori i telom. Ne znam šta nam devojka sa N1 poručuje u tom smislu. Ili je gospa buba u pravu, beningno skroz

sedela sam nedelju dana na stolici bez tochkica. dosta zahtevna delatnost. posle podmetnula bash debelu knjigu.

Link to comment

meni je ovo on point

generalno me drka ta upotreba n1 u obračunu sa prvo rtsom, a sada sa telekomom

nekada se uhvatim da se nerviram koliko cepaju dlaku i traže priču gde je nema, al samo da je kontra vlasti

 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
Danas im je vest dana da UG donira. Sajt im sve više liči na oglasnu tablu, sve teže je naći krštenu vest tamo.
Menađment preuzeo...
Zajebi novinarstvo...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 30.3.2020. at 23:06, Anonymous said:

Danas im je vest dana da UG donira. Sajt im sve više liči na oglasnu tablu, sve teže je naći krštenu vest tamo.

Ja sve više gledam preko kompa, pa odem na "najnovije".

Tu je spisak vesti, pa mogu lepo da vidim šta ima za čitanje.

Link to comment

Meni koncepcija n1 u ovom sr**ju uopšte nije jasna...Čini mi se da bi se obradovali da što više ljudi oboli i umre, da ekonomske mere što gore prođu i tako, što gore to bolje, samo da ovi ispadnu što gori. Nisam za ovu vlast ali brate, stvarno ga preteruju, uhvate se nečega i drndaju dva dana pa sledeće i tako. Realno, ko veruje da u današnje doba kako god bilo lekar ima jednu masku za tri operacije, pa to nema ni u najsiromašnijim zemljama još gorim od nas, ovi tupani je uhapsili i to im došlo ko kec na deset...N sajtu n1, i najblaži komentar koji se ostavi da je malo drugačiji od njihove vesti nema šanse da se objavi. Moj otac od 80 godina koji užasno mrzi ovu vlast, samo gleda n1,novu i čita danas i on je prosto zatrovan mržnjom, žao mi bre. Najlošija infomisanost u okviru ove svetske krize je na n1 i za nas i za svet, objave brojke i onda šta sve ne valja..Pošto sada ne radim malo više gledam tv i , recimo, za mene al džazira ima mnogo bolje vesti. Pozdrav ljudi i svako dobro

Link to comment

Rekao bih da se se upecali na Vučićevu udicu. Svojom agresijom i napadima ih je naveo da uvek budu protiv njega, postalo je lično. I onda su refleksno nastavili sa tom strategijom i kada nema potrebe.

Link to comment
Meni koncepcija n1 u ovom sr**ju uopšte nije jasna...Čini mi se da bi se obradovali da što više ljudi oboli i umre, da ekonomske mere što gore prođu i tako, što gore to bolje, samo da ovi ispadnu što gori. Nisam za ovu vlast ali brate, stvarno ga preteruju, uhvate se nečega i drndaju dva dana pa sledeće i tako. Realno, ko veruje da u današnje doba kako god bilo lekar ima jednu masku za tri operacije, pa to nema ni u najsiromašnijim zemljama još gorim od nas, ovi tupani je uhapsili i to im došlo ko kec na deset...N sajtu n1, i najblaži komentar koji se ostavi da je malo drugačiji od njihove vesti nema šanse da se objavi. Moj otac od 80 godina koji užasno mrzi ovu vlast, samo gleda n1,novu i čita danas i on je prosto zatrovan mržnjom, žao mi bre. Najlošija infomisanost u okviru ove svetske krize je na n1 i za nas i za svet, objave brojke i onda šta sve ne valja..Pošto sada ne radim malo više gledam tv i , recimo, za mene al džazira ima mnogo bolje vesti. Pozdrav ljudi i svako dobro
+1000

Tek iz ove perspektive vidimo koliko je moćan bio Radio B92.
I najzadrtiji sps-ovci su ih slušali kad je počelo bombardovanje.

Prosto, tamo je bila istina.

Sent from fav toy

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...