Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Reče Bota (i ostade živ) da njegov medijski tim nije radio ništa (kad je trebalo da demantuje neke stvari) i da je već tada radio za a. vučića :isuse:

Pa jbmti život kako ga nije sramota. Pa jel' sam ja trebalo da se bavim neaktivnošću tvog medijskog tima :ph34r:

Link to comment
Reče Bota (i ostade živ) da njegov medijski tim nije radio ništa (kad je trebalo da demantuje neke stvari) i da je već tada radio za a. vučića :isuse:
Pa jbmti život kako ga nije sramota. Pa jel' sam ja trebalo da se bavim neaktivnošću tvog medijskog tima [emoji185]
On mučenik nema kontrolu šta se priča a šta je bolje da prećuti...
Pa, šmekeru, i ako su te "izbušili", sam si kriv...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Može i na prevodilačke bisere, ali me iznenadilo što je ovo na N1, smatrala sam da tamo nema ovakvih bisera.

 

Ide dokumentarac o Jerusalimu, i na pet mesta (u titlu): "torah", "čitanje toraha", "piše u torahu". 

Link to comment
16 minutes ago, Tihajeza said:

Može i na prevodilačke bisere, ali me iznenadilo što je ovo na N1, smatrala sam da tamo nema ovakvih bisera.

 

Ide dokumentarac o Jerusalimu, i na pet mesta (u titlu): "torah", "čitanje toraha", "piše u torahu". 

Nisam dovoljno verziran ali dosta zavisi i od toga koji je centar radio prevod...

Link to comment
24 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nisam dovoljno verziran ali dosta zavisi i od toga koji je centar radio prevod...

Svakako se ne kaže "torah, toraha, torahu", na BSH jeziku/jezicima.

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Može i na prevodilačke bisere, ali me iznenadilo što je ovo na N1, smatrala sam da tamo nema ovakvih bisera.

 

 

ima, losi prevodi su cesti i nerviraju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...