Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

danas je smajlovićka bila na jutarnjem prelistavanju štampe na n1 u preleopoj lazio-plavo haljini i počela da brani tezu apostolskog kako je n1 filijala cnn i pomenula bivšeg direktora cia koji na neki način učestvuje u vlasničkoj strukturi n1 i da n1 ne treba da se uzbuđuje čak ni ako im se kaže da su ispostava nato pakta.

 

voditeljka je bila iznenađujuće dobra. držala se činjenica i na kraju je naterala da pojede svaku glupost koju je izbacila tog jutra. veliko osveženje u odnosu na beskičmenost koja inače postoji među srpskim voditeljima.

 

od ostalih hajlajta, ljilja je skoro zasuzila kada je pričala o tome kako ju je podržao kolektiv politike

 

odvratna osoba

Link to comment

Mogla je da kaže "ne znam šta je KKR i šta je KKR Global Institute ali znam da mi iz moje male žablje perspektive tu nešto smrdi i znam da to što mi smrdi prevedem na jezik koji lokalni prostak sa još žabljijom™ perspektivom može da pojmi, dakle - NATO, uticaj, ispostava - ali to mi je sad OK jer sam izduvala tamo gde sam bila"

Link to comment

počela da brani tezu apostolskog kako je n1 filijala cnn i pomenula bivšeg direktora cia koji na neki način učestvuje u vlasničkoj strukturi n1 i da n1 ne treba da se uzbuđuje čak ni ako im se kaže da su ispostava nato pakta

Vučela lajks dis.

Možda je pozove da kolumniše u njegovom Pečatu :D

Link to comment

Mogla je da kaže "ne znam šta je KKR i šta je KKR Global Institute ali znam da mi iz moje male žablje perspektive tu nešto smrdi i znam da to što mi smrdi prevedem na jezik koji lokalni prostak sa još žabljijom™ perspektivom može da pojmi, dakle - NATO, uticaj, ispostava - ali to mi je sad OK jer sam izduvala tamo gde sam bila"

Jel si zaista toliko nisko pao da moras da branis nesrecni N1 od jos nesrecnije Ljilje?

 

Jel znas neki drugi medij gde Jelena Milic gostuje i daje izjave najmanje jednom nedeljno kao na N1? 

 

 

Sunce ti milo, N1 uzdanica gradjanske Srbije... pa nek vas jebe Vucic da ne izvlaci sve dok ne priznamo Kosovo i ukinemo RS

Edited by hausmaistor
Link to comment
  • 2 months later...

na N1 ide emisija crvena linija

 

priča se o potencijalnoj zabrani abortusa, valjda se neki političari u croatiji uskopistili

 

pričaju žene iz bg, splita i sarajeva

 

i carica iz sarajeva kaže da treba da se pokrene kontrakampanja nešto tipa ''šta ko od tih tipova (političara) ima u gaćama i koliki mu je''

:Hail:  :Hail:  :Hail:

 

ed.

a priča da ubosni postoji suprotan problem, da devojke masovno rekonstruišu himen

lele, dokle smo došli, bobtemazo 

Edited by dùda
Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jbg, vezuje se covek u cvor zbog toga sto ga pitaju o tome a on ne bi da prica jer je jos uvek zastitnik gradjanja. A i nema on tu harizmu niti je naucio da se snalazi da odgovara na pitanja na koja ne zeli da odgovori :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

http://rs.n1info.com/a213996/Auto/Nova-recenzija-Jugo-je-najgori-auto-ikad-proizveden.html

 

poceo je i n1 da brlja i izbacuje "vesti" koje je priredio, tj ukrao, majmun.

 

"Iako nije bio loš kao automobili rađeni pod čeličnom zavesom, činjenica jest da je jugo bio automobil koji nije bio konkurentan na razvijenim tržištima i da je svako ko je finansijski mogao u SFRJ birao neki automobil zapadne proizvodnje."

 

koji je ovo jezik? slovenacki? ako da, zasto ostatak teksta jest na srpskom? dalje, amerima se da oprostiti, ali bi ovaj afroslovenac iz srbije morao znati sta je gvozdena zavesa. i da jugoslavija nije bila iz te zavese.

Link to comment

Zaista, sve je to OK, ali, realno, Janković ima harizmu fikusa ...

 

 

.. nije do harizme, ovaj ispod je pobedio 1 lepog Tadica a ovaj do njega ima funkciju koju je nekada imao 1Zoran Djindjic.

 

Precenjujete harizmu. btw zato mi se i glasa za Jankovica, hrabar i iskren covek. De ces vecu harizmu.

tomislavnikolic.jpgVucic.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...