Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

moramo da je vidimo u nekom težem okršaju jer pored miše vacića bi i uglješa od beške izgledao kao pulicer

 

čak i tada svi njeni novinarski kvaliteti bi pali u vodu jer je nepovratno ukaljala ugled i integritet vršenjem polnih radnji s pripadnikom naprednjačke rase :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

na stranu vacicev slucaj, kako vam se svidja minja? ne mislim fizicki, nego kao novinar i voditelj.

jedina nepogoda koja će proisteći iz slučaja vacić je da će minja miletić postati perjanica slobodne misli

 

jbt. minja miletić

:isuse:

 

@

hella

radikalske

;)

 

e1

putevi do pinka, pa posle n1(sbb) ne čini je ništa drugačijom od npr. verice bradić

a tu su negde i po novinarskom gabaritu

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

moramo da je vidimo u nekom težem okršaju jer pored miše vacića bi i uglješa od beške izgledao kao pulicer

 

čak i tada svi njeni novinarski kvaliteti bi pali u vodu jer je nepovratno ukaljala ugled i integritet vršenjem polnih radnji s pripadnikom naprednjačke rase :fantom:

+1

a bila mi baš hot do saznanja o tom činu

Link to comment

jedina nepogoda koja će proisteći iz slučaja vacić je da će minja miletić postati perjanica slobodne misli

 

jbt. minja miletić

:isuse:

 

@

hella

radikalske

;)

 

e1

putevi do pinka, pa posle n1(sbb) ne čini je ništa drugačijom od npr. verice bradić

a tu su negde i po novinarskom gabaritu

:fantom:

Ne bih imao ništa da dodam, sem da naravno, zvanje te osobe novinarom i govori u kakvom smo blatu...
Link to comment

zgodna je bas, to ne sporim ni najmanje 

 

edit,  sns link mi ovdje nije bitan, moja antipatija starija je od informacije o minjinim vezama i pinku 

 

problem je sto od minjinog viska stava cesto ne mogu da cujem goste. mozda bi valjala za kviz najslabija karika, doduse, tu je autoritarnost ok.

Edited by morgana
Link to comment

Au, kakav naslov u tabloidu: 

Minja Miletić: Moć je za mene afrodizijak

 

I još:

Da li je za vas moć dobar afrodizijak?

- Naravno da jeste, svaki oblik moći to jeste.

 

 

Ima i tih intimnih detalja.

Kakvo zlo, koncentrat.

 
Link to comment

na stranu vacicev slucaj, kako vam se svidja minja? ne mislim fizicki, nego kao novinar i voditelj.

ja je recimo ne znam ni s pinka ni sa kime je bila.

uhvatio sam da je pre miše imala odličan interviju sa smajlovićkom gde je ova morala da pojede ono što je pokušala da ispogani.

plus par puta sam je gledao kako isto ovako šamara neke spo i sns kadrove.

 

sve u svemu, meni je ostavila više nego pozitivan utisak.

izvinite!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...