Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

@Miralem, Naravno da se iz aviona vidi da je pajser i da se ni ne krije, ali je držao jezik za zubima dok mu nije dato zeleno svetlo.

@Frank Niko nije ni pomenuo da je Vacić iz SNS.

No, verujem da će ubrzo sve dobiti jasniji obris...

Link to comment

Da li bi onaj pajser od premijera delovao za jotu sabranije od Vacića kad bi mu ukinuli beneficiju dranja, prekidanja sagovornika i patetičnog glumatanja?

 

Toma je deset puta namazaniji u debati jedan na jedan, ume da bude i Mićun i Šešelj kako mu kad zatreba.

Link to comment

Da li bi onaj pajser od premijera delovao za jotu sabranije od Vacića kad bi mu ukinuli beneficiju dranja, prekidanja sagovornika i patetičnog glumatanja?

 

Toma je deset puta namazaniji u debati jedan na jedan, ume da bude i Mićun i Šešelj kako mu kad zatreba.

toma je proizvod jednog drugog sistema. a nije lud. u tome su njegove najvece prednosti.

 

to se, avaj, vidi i u drugim oblastima zivota. da sfrj kadar, makar to krio kao zmija noge, ume posao. ostali cao zdravo :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

E vala i Služba ako je na ovakve kadrove spala, em se serem na službu em imam da izjavim za dnevnik da smo najebali kao država sa ovakvim službenicima Službe. Ako ne može sebe da zaštiti od ovakvih sitnih napada, kako li će tek državu

Link to comment

E vala i Služba ako je na ovakve kadrove spala, em se serem na službu em imam da izjavim za dnevnik da smo najebali kao država sa ovakvim službenicima Službe. Ako ne može sebe da zaštiti od ovakvih sitnih napada, kako li će tek državu

Pa za ovu ulogu i ne treba nobelovac.

Link to comment

Ful video, vrh, može i na Laugh

 

 

au jbte, ja sam se upišao i zagrcnuo kafom od ovoga. PA prema ovom nesrećnom gmizavcu je onaj vaterpolista™ zaista doktor nauka.

Da imaju gram mozga Tači i Isa bi trebalo odmah da zahtevaju da se u Briselski sporazum ugradi klauzula da ovaj i Djurić budu obavezni članovi pregovaračkog tima. Ta dva imbecila bi im poklonili sve do Beograda, samo ako bi bilo napisano slovima a ne nacrtano u vidu slika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...