Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

N1, CNN medj srbljem

Featured Replies

U CG SBB kupuje najveće operatere van telekoma

 

Poslato sa WC šolje by BVK

  • Replies 3.8k
  • Views 451.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Koja je smradina Kovačević, fuj. Oličenje "neće me niko zajebati, svisuisti" pljuckanja sa nebeskih visina mudrosti nedostupne običnim smrtnicima; nešto što najviše prezirem, više od ogoljenog ćacizma

  • N1 Info RS Bio jednom jedan Siniša Kovačević Kada je 1998. donet zloglasni Šešeljev Zakon o javnom informisanju sa drakonskim novčanim kaznama za medije koji su za 24 sata pred sudijom za prekršaje mo

  • Milošica
    Milošica

    Za njega ne verujem.

Posted Images

Amen.

Jutarnji program ili tako nešto i neka cica čita vesti onako mrko, strogo - Blade runner replikant fazon. Nije mi prijalo onako, uz sendvič. Šteta što nije Tv5 fazon, ili Tv Espanja fazon. Tamo su sve fine cice. Opuštene. Dakle, gledam N1, ako su voditeljke direktno Španjolke, Francuskinje ili Rai uno cice. Da.

Gde bre, Minja (i jos neka?) su zonska liga replikantstva.

 

Da se podsetimo...

 

office+sean+young+close+Blade+Runner+Harminja-miletic-1358027672-252407.jpg

Mislio sam na replikantstvo u onom najgorem, hladno-robotskom smislu. Ne u ovom najboljem - Sean Young smislu. :)

:thumbsup:

Svi mediji u Srbiji, izuzev dva do tri osrednja sajta, su proputinističke orijentacije.

 

Nadam se, da je sada i nas 12% natovaca, dobilo svoju televiziju. Prvi utisci su dobri, s tim da svetsku scenu ne pokrivaju na nivou, na kom sam očekivao. Oskudno je i svodi se na agencijske vesti, što je u principu jako loše.

 

Nadam se da će se popraviti, a možda im je fokus jednostavno na domaćoj politici. Objektivni su i profesionalni. Toliko se za sada može reći. 

Mislim da bi bilo oke da osim N1, koji je nekakav CNN, bude i nekakav BBC, BBC prime, TV Espana, Rai Uno..., i da vremenom, to budu programi.

 

Dakle, programska šema bez domaćih televizija: Pinka i svih ostalih ekipa. 

 

Jednostavno, više Rai Una - više zezanja, više San Rema, više Mediterana.

 

Posebno, više Teve Espanja. 

 

Španski narodni jezik opušta, poziva na cicost, mami na start, izbacuje drona iz vugle, ne dopušta zatrovanos i fijaskos domaće uređivačke misli. 

 

Da pogledamo:

 

 

 

 

Da ne govorimo o južnoameričkim televizijama.

 

Da pogledamo:

 

 

 

  • 1 month later...

Aman šta ovi izigravaju cirkus u izbornoj noći, te VIP Klub, te Njuz Bar, te N Studio,.... a i razočaran sam vrlo što nisu nabavili čuvenu hologramsku CNN tehnologiju pa da im Ivo, Kolinda i Tupak igraju u studiju :(

 

Prvi grafikon sa službenim rezultatima je bio po 50% za svakog od 4 kandidata :D

Krenulo se siroko sa jakim parolama...a sad kad je doslo da se pokaze...trt...

na ikomu od 01.01.

Dobar je N1, onako, pitko, kad čovek radi nešto pa da povremeno oslušne ili baci pogled. Tu je Minja Miletić u tesnoj haljini u jutarnjem programu i Joca Štetin kao izveštač. Šta će ti više?

minju miletić sam izgustirao pre 15 godina

:fantom:

 

edit

joca je šećer

Edited by kud u maglu Simoviću

večeras sam gledaonešto sa ćosićem, notarem i advokatom. kako taj čovek upada u reč, kako reklame i najave kasapeemisiju. 

 

N1 verovatno ide na jug liste kanala, među palme, skajeve i hepije.

ipak, ne. ostali su pri vrhu. ili su se popravili ili sam se ja navikao. radije gledam njih nego javnu kuću dok gustiram jutarnju kafu.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.