Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Kum je nedostajao baš mnogo. Kovinjalo je bedna zamena, nije uspeo da nam ispriča ni jednu jedinu poštenu teoriju zavere vezanu za izbacivanje Ruskih atletičarta sa prvenstva i OI.

Link to comment

Lik ima diplomu difa-a i vrhunski je sportista, a radi u Juri na traci i ceka da mu "gradski celnici" daju posao. Likovi koji nikad nisu trenirali neki sport zavrse privatne skole za fitnes instruktora i zive od toga. Da nadje 20 zena koje bi malo skinule butine, celulit, stomacic, strukic...i za po 2 500 dinara ih vodi triput nedeljno po 45 minuta u sumarak na trcanje i teretanu na otvorenom, zaradio bi bruto platu iz Jure.   

Link to comment

Đanmarko Tamberi juče preskočio 239 cm u Monaku i time postavio vodeći rezultat sezone i oborio rekord Italije.

U narednom pokušaju na 241 cm povredio skočni zglob i sada će verovatno morati da propusti Rio.  :isuse:

Link to comment

Sa zakasnjenjem od par dana, mali Pazarac Elvin Bibic postao prvak Evrope do 20 godina na 3000. A on ima tek 17. Prethodno je postao prvak i na U18.. Ima rezultat od 8.01 sto je najbolje vreme na svetu u sezoni do 18, a cetvrto do 20 godina. Treba obratiti paznju na njega.

Link to comment

Gledao sam malo na eurosportu to u18 prvenstvo Evrope...najgore organizovano takmičenje ikad. Ogadili mi atletiku.

Danas sam srećom uhvatio malo snimka svetskog u20 prvenstva da dođem sebi. :)

Link to comment

Gledao sam malo na eurosportu to u18 prvenstvo Evrope...najgore organizovano takmičenje ikad. Ogadili mi atletiku.

 

 

Očito nisi gledao prvenstvo Balkana na Sport Klubu pre koju nedelju. To je bio potpuni spektakl, U18 u Tbilisiju je izgledalo kao OI u Londonu naspram toga. :lol:

Link to comment

Sa zakasnjenjem od par dana, mali Pazarac Elvin Bibic postao prvak Evrope do 20 godina na 3000. A on ima tek 17. Prethodno je postao prvak i na U18.. Ima rezultat od 8.01 sto je najbolje vreme na svetu u sezoni do 18, a cetvrto do 20 godina. Treba obratiti paznju na njega.

Nije Elvin nego Elzan. I nisam siguran da je bilo EP U20, na U18 jeste bio prvi na 3000. U20 je svetsko, a tu nema trke (valjda) na 3000m, tu je trcao finale na 1500, i sutra ce na 5000.
Link to comment

Pazi, svasta je moguce :) Citao sam neki dan vest, pa je moguce pretpostaviti da je neko od ovih nasih idiota objavio sa zakasnjenjem vest sa tog prethodnog EP gde je postao prvak, a ja povezao sa ovim u20 koje je u toku. Vidim da sad trci na 5000 i 1500 (a na EP je trcao 800 i 3000). Trazi se jos izgleda, ali mu je po rezultatima sudeci 3000 najjaca disciplina i treba da se posveti samo njoj. Ali ima onog dobrog trenera, pa ce valjda znati da ga usmere kako treba. Talenat je ogroman.

Link to comment

Pitanje je za trenera koliko je dobar taktičar, kao i sa Amelom mali nema taktiku za 1500. Preslikane Ameline trke je sad istrčao na 1500 na SP. Mada njemu 3000 trenutno jeste ubedljivo najjača.

Link to comment

Mislim da nisam ovde komentarisao Amelu na EP. Kakva ocajna taktika u poslednjih 300m finala. Ocigledno je imala snage za bolji rezultat, a ona 4 ili 5 puta krece jako i odmah pravi razliku i cim dodje do prve, ona uspori... Nije organizam spreman na takva cimanja svakih 15tak sekundi. Sta se u njenoj glavi desavalo, tesko je pretpostaviti. Dal se uplasila da nagazi pun tempo do kraja ili sta. Ali meni se cinilo da ce se boriti mozda i za zlato. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...