Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Mislim da je ona u Londonu osetila šta znači biti u vrhu i da je od tog trenutka krenula ka vrhu njena karijera, kao posledica ozbiljnog rada.

Mislim da joj bronzana na OI može biti samo novi podstrek. Videćemo, ali njeno razočaranje rezultatom u Riju deluje kao motiv za dalje napore.

I meni tako izgleda posle svega. Da je dosta dobila na "ozbiljnosti"...
Link to comment

I meni tako izgleda posle svega. Da je dosta dobila na "ozbiljnosti"...

Da. Videćemo. Mnogo su duge četiri godine. Ako uđemo u analizu da smo pre tri godine imali kao uzdanice za Rio još Kolašinca, Emira, Jelaču, Dudaša, sve to pokazuje koliko treba da se bude uporan, da te pogleda sreća, ali i stručan nadzor da bi se stiglo do samog krema. Ivana je sve to uspela. Kada je sve to pregrmela trebalo bi da nađe motiva za još jedan ciklus.
Link to comment

Inače mala rasistkinja Jozwik 4. na 800m :bee:

tj prva među ostalima, iza Semenye i njene dve koleginice po ženstvenosti

 

image.jpg

 

 

Za one kojima je promaklo, na olimpijadi je bila 5. i izjavila je da se oseća kao da je osvojila srbrnu medalju. Đubrence malo

 

 

737A2353.jpg

 

Edited by levi
Link to comment

Ivana 7.03 juce u Zagrebu. Ali bio vetar, pa je 6.96 novo rekord mitinga.

 

A u nedelju skace na terazijama za narodne mase. Stavljaju stazu i pesak pa ona i jos 4 neimenovane skacu. Promocija Ep u dvorani koje se odrzava kod nas u Areni valjda u februaru.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Rekorder Srbije u trci na 400 metara prepone seli se u Češku gde će u naredna tri meseca raditi sa novim trenerom

 

Posle osvajanja bronzane medalje na Svetskom prvenstvu 2013. godine u Moskvi karijera mu je krenula nizbrdo, a protekle dve godine nije napravio nijedan značajni rezultat. Razlog su bile povrede, a kako prenosi "Sportski žurnal" i još neke stvari. Prema oceni nekih bio je pretreniran, a prema mišljenju drugih koristio je previše suplemenata. Bilo kako bilo, Bekrić pokušava da se vrati na veliku scenu na mala vrata.On će se preseliti u Češku, tačnije u Prag, gde će u naredna tri meseca raditi sa novim trenerom

Link to comment
  • 4 weeks later...

Evropska atletska federacija nije predlozila Sandru za izbor najbolje takmicarke Evrope. Nemam predstavu sta je bio razlog da tamo neki idioti donesu takvu odluku. Bila je bez premca celu sezonu, sve pobede u DL, evropska i olimpijska sampionka, bukvalno nijedam kiks i nijedno preskoceno takmicenje...

 

Izbor treba da bude formalnost i da joj dodele priznanje bez mozganja. A oni je nisu ni nominovali.

 

Malo je cudno sto nema ni Ivane, ali za to su vec razumljiviji razlozi.

 

Jedino mi na pamet pada politička opredeljenost njoh dve, al ne verujem da bi to uzeli u obzir. Pa ne razumem nikako ovu odluku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...