Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Sad se ne secam :) Verovatno sam procitao na nekom njihovom sajtu ili je neko ovde preneo. Sad dal je clan ili je nesto podrzavala stvarno ne mogu da se setim, nije mi ni tada bilo bitno.

Link to comment

Koliko ja znam, ona je u Bandicevoj stranci, umesto njega je upala kao poslanica u saboru. Ona njena jugonostalgicarska prica nije bas HDZ fazon, pa zato pitam. :)

Edited by Tolaa
Link to comment
  • 1 month later...

Niko ne gleda na TV-u Evropsko dvoransko prvenstvo u Areni?  :ohmy:

 

Koliko sam ispratila, naši su sinoć imali ozbiljnih problema sa startnim pištoljem na finalu žene 60m sa preponama, ponavljao se start nekoliko puta, prvo je jedna takmičarka čak bila diskvalifikovana, pa je posle vraćena, a danas je opet bio neki tehnički problem na kvalifikacijama u bacanju kugle-muškarci.

Publike je sinoć bilo u tragovima, a danas kamera snima samo donji prsten Arene, u kome ima publike, ne da su popunjena sva mesta, ali ima. Kada prikažu neki širi plan kamerom, obavezno u istu direktno biju reflektori, ali se lepo vidi da gore publike nema. Valjda će doći popodne.

 

Inače, Amela je u finalu, bravo, Ivana je u finalu još jedno bravo. Asmir je totalni tjorak, u trećoj seriji je bacio van terena, što je veliko postignuće, imajući u vidu koliko je mali teren. Sad je objasnio kako ima problem sa povredom prepone.

 

Ne znam šta je uradio Dudaš.

Edited by Arkadija
Link to comment

Verovatno je mislio da su sve karte podeljene. Marketinski je lose ispraceno, ili se bar meni tako cini, a ovo je zemlja u kojoj je top atletski dogadjaj godine, Beogradski maraton, ugasen. I sad su se setili da se isprse dvoranskim prvenstvom... Nece da ide.

Link to comment

Bilo je karata i u prodaji, ali mislim da je veci deo podeljen. Tek cemo videti kakva ce biti poseta. Nikad na jutarnjim kvalifikacionim takmicenjima ne bude velika poseta.

Link to comment

Problem je i što je Arena jednostavno prevelika za ovakvo takmičenje. U prodaju je pušteno 12000 karata, čak i da se svi pojave i što bi bila sasvim OK poseta, svejedno bi dvorana izgledala praznjikavo.

Link to comment

Da se pojavi 12.000 sa kupljenim kartama, bila bi puna Arena. Ostatak bi popunili gosti sa akreditacijama i podeljenim kartama

 

Danas bi moralo da bude puno, ako ne bude puna Arena  na finalu ženskog skoka u dalj, Ivana treba da se zapita koliku u stvari svetinju brani  <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...