Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Kolašinac prošao u finale, 8. u kvalifikacijama. 

 

Kendra Harison je ove godine bila ubedljivo najbolja takmičarka na 100m s preponama na svetu, umalo je oborila svetski rekord. Na kraju neće ići u Rio jer je zauzela tek 6. mesto u američkim kvalifikacijama.  :isuse:

Britni Ris skočila 7,31 m.  :ph34r:

Link to comment

Amerikanci kad dodje Olimpijada znas da ce da postavljaju najbolje rezultate, stalno je tako. To je ona skocila jos na trials pre 7 dana, i Bartoletta je isla malo preko 7m, i treca 6.93m. Spanovicka nek samo uzme bronzu sto se mene tice, ja prezadovoljan.

Link to comment

Kolašinac prošao u finale, 8. u kvalifikacijama. 

 

Kendra Harison je ove godine bila ubedljivo najbolja takmičarka na 100m s preponama na svetu, umalo je oborila svetski rekord. Na kraju neće ići u Rio jer je zauzela tek 6. mesto u američkim kvalifikacijama.  :isuse:

Britni Ris skočila 7,31 m.  :ph34r:

 

Ne bi me začudilo da skoči 7,50 u Riu.

Link to comment

Ma 8 ce da skoci :D Bice dobar dalj svakako, a mi imamo za vrh ravnopravnu ucesnicu :)

 
Elem, pamtim kao da je juce bilo kad su Pajkicka i Topic postali zlatni u Splitu. Od tada je proslo celih 25 godina dok nismo docekali sledece zlato na EP. I to na kakav nacin! Suvise smo nekako blago obelezili Ivanin uspeh :)
Edited by Timmy
Link to comment

 

Suvise smo nekako blago obelezili Ivanin uspeh :)

 

 

 

Novak nije uzeo kalendarski i golden slem, sve ostalo je sad nebitno.

Link to comment

A i 1990 nije bila olimpijska

 

Sad je ovo svako drugo vanredno prvenstvo  malo obesmišljeno

Edited by levi
Link to comment

Jača je bila konkurencija sa mitinzima Dijamantske lige koje je ove godine osvajala nego sad na EP. 

U svakom slučaju, povećala je sebi penziju.  :fantom: Zlato na EP donosi više od bronze na SP. 

Link to comment

Nisam znao da je Batez ministar sporta u Mirovićevoj radikalskoj vladi Vojvodine

 

Sad čujem od Tranzistora, da su obojica poslali telegram Ivani

 

Link to comment

Spanac koji uzeo zlato na 200m posle Dsq Martine.  :D

 

 
 :lol: 
 
 Sto je najgore ni ja nisam znao za diskvalifikaciju do ovog klipa :D Gledam sve sa premotavanjem, pa mi promaklo to...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...