Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Meni Spanovicka skroz bezveze, totalno neprivlacna, i po izgledu i po ponasanju. Naravno, bravo za zlatnu medalju, to je mnogo bitnije.

 

 

 

 

U jebote, pa bas velika razlika u motki. U disku je 3m donosilop manje od 40bodova prednosti. Ne razumem toliku razliku. Mislim ok, jeste 5.40 odlican rezultat, ali opet 200 bodova je bas veliko. 

 
Neka Marija Vucenovic baca koplje u Q i u drugoj seriji 49m, ubedljivo poslednja trenutno.

 

 

 

Vučenovićka studira u Americi, nije toliko loša kao što ovaj rezultat govori. A rezultat je smešan.

 

 

Kako i da baca dobro kad je do pre par dana bila redovna na nasoj plazi, i to u nekim mini tangama koje joj bas i ne stoje nesto posebno dobro jer je ogromna. Ledja i butine kao muskarac, preterano.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Brao!

Gli, imaš stra od žena koje su jače od tebe. -_-

 

Imam :D 

 

Ne, ozbiljno, jako cudnovat prizor, pogotovo sto ima i neku jednako cudnu frizuru, skraceno sa obe strane kao onomad Seka Aleksic... idem da nadjem slike Kristin Aron i Hajke Dreksler, da se vratim malo u normalu :D

Link to comment

Imam :D 

 

Ne, ozbiljno, jako cudnovat prizor, pogotovo sto ima i neku jednako cudnu frizuru, skraceno sa obe strane kao onomad Seka Aleksic... idem da nadjem slike Kristin Aron i Hajke Dreksler, da se vratim malo u normalu :D

Ma lepa je kakvu god frizuru ima... Ali onda joj vidiš butine i... Brate. ^_^
Link to comment

Schippers bez konkurencije, dominacija. Ivet <3 srebro.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

u bilansu medalja vodi turska (!) sa 3 zlata, 4 srebra i 1 bronzom. poredjenja radi, na proslom ep su imali samo jednu bronzanu :ph34r:

Edited by Parsons
Link to comment

u bilansu medalja vodi turska (!) sa 3 zlata, 4 srebra i 1 bronzom. poredjenja radi, na proslom ep su imali samo jednu bronzanu :ph34r:

 

I od svih tih medalja samo jednu je osvojio takmičar rođen u Turskoj, bronza Emel Dereli u bacanju kugle. 

 

Bravo za Ivanu. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...