Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

penzija!

Jel penziju isplaćuju odmah, tipa ne čeka se da barem završe sportsku karijeru?

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jel penziju isplaćuju odmah, tipa ne čeka se da barem završe sportsku karijeru?

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

 

Od 40. godine života.

Link to comment

I šta ima loše u tome što je dobio penziju...

Ništa... samo mi se čini da je nekoliko nosilaca iste nestalo sa sportske scene-oni manje ambiciozni da se tako izrazim :) Aj neko upućeniji nek potvrdi ili demantuje, baš me zanima.

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Toliko si je puta spomenuo, pa pomislih da je to loše

 

2x sam je spomenuo jednom juče i jednom danas. Juče sam napisao "nadam se da će dobiti tu nacionalnu penziju koju juri"

Link to comment

Toliko si je puta spomenuo, pa pomislih da je to loše

nije lose naravno, ali bih, da se pitam, uveo da je samo nosioci medalja sa olimpijskih igara dobijaju

Link to comment

Bravo za Dudasa!!! Ovo je fenomenalan uspeh za njega. Valjda je bio pametan i stvarno se najvise fokusirao na ovo. Na OI on nema sta da trazi za najvisi plasman. I plus ta penzija. Svaka cast :Hail: :Hail:

Edited by Timmy
Link to comment

Jel ova Kovinjalkova teorija da takmičarke posle porođaja postižu bolje rezultate, važi samo za skakačice u vis, ili uopšte?

Nekada su ostajale u drugom stanju. Neki drugi, treći mesec. Prorade neki hormoni.
Link to comment

Svaka cast, stvarno. Bas mi drago za pemziju, zbog takvih kao on su je valjda i uvodili, a ne zbog Nola i Teodosica koji ce se snaci i bez nje.

 

A malko je bezveze da imamo EP i OI u istoj godini. Za bilo koji drugi sport ajde de, ali u atletici - ma daj.

 

Danas Salaski i Spanovic finala popodne. Ima li jos ko, da ne kopam sada po disciplinama?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...