Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Evo ga, shvatio da je dodao u sabiranju 100 bodova Dudasu. Al stvarno ne kontam zasto se uopste bavi sabiranjem. Jel ne zna da koristi internet, sta li? Na sajtu se cak vidi sve i pre nego u prenosu... A sad se setio da bi mogao malo da obrati paznju na to sta se desava na ekranu. Ladno je upravo to izjavio... izvinjavam se na trolu, necu vise.

Link to comment

A bio je solidan Belgijanac u disku takodje.

 

OK, sad su Ukrajinac i Dudas na manje od 50, a Dudas i Belgijanac na malo manje od 100, ako sam dobro racunao. Ide skok sa motkom u 13.

 

Mislim da će motka da reši, vis i motka su jako bitni Dudašu generalno jer se popravio u kugli disku i koplju. Koplje je ove godine bacao skoro 5m bolje od Kasjanova u karijeri, na 1500 je malo bolji mislim Kasjanov ali su tu negde a u motki kada bi Dudaš skakao 4,90 mogao bi da anulira ovo što Kasjanov ima kao prednost sada jer mislim da nema šanse da Ukrajinac skače preko 4,80, to je negde njegov lični rekord a ove godine 4,60. Taj desetoboj Dudašev jedini kompletiran ove godine je bio po kiši i vetru, jaaako zajebano za vis i motku, videli smo u visu da može dosta preko onog iz NS još kad bi sad ovde išao preko, bila bi jako dobra borba za zlato njega, Kasjanova i VDP.

Edited by theanswer
Link to comment

490 je 880 bodova, to je kad bi Dudaš skočio na nivou PB i na nivou rezultata ove godine, aj da uzmemo da skoči 480, sve ispod toga je jako loše, to je 849.

 

E sad VDP ima 5,41 ove godine. 540 je 1035 bodova. Znači može da uzme i skoro 200 bodova viška tu. Ali realnije je negde da bude oko 100+

 

Takođe je VDP bolji motkaš otprilike za isto koliko je Dudaš bolji od Kasjanova tu dok je na 1500m prednost Dudaš. Ono što je VDP trčao ovde pokazuje da on ne može ni blizu ličnog rekorda na 1500 a taj rezultat je na nivou Dudaševog SB koji je opet skoro 10sek slabiji od njegovog PB. Samo što ni Dudaš nije posebno dobro trčao juče na 400m, ne verujem da može da juri PB, ali SB bi morao da trči.

Edited by theanswer
Link to comment

U jebote, pa bas velika razlika u motki. U disku je 3m donosilop manje od 40bodova prednosti. Ne razumem toliku razliku. Mislim ok, jeste 5.40 odlican rezultat, ali opet 200 bodova je bas veliko. 

 
Neka Marija Vucenovic baca koplje u Q i u drugoj seriji 49m, ubedljivo poslednja trenutno.
Edited by Timmy
Link to comment

Kamo sreće :D

 

Rušio prvi put na 4.70, a Kasjanov iz prve 4.70, rekord sezone

Edited by arheolog1981
Link to comment

Prvi put na 4.80 ruši, VDP nije ni krenuo da skače

 

Evo i drugi put ruši na 4.80

 

Kraj za Dudaša, vrlo loše.

 

Kasjanov 4.80 za sada, lični rekord 4.82. Povećava prednost nažalost.

Edited by arheolog1981
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...