Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Nova.rs

Featured Replies

proča se.....u rubrici kupujem prodajem.....navodno je onomad bio onaj tip, vlasnik kcn-a ili kako već, da se raspita o uslovima

mada tamo i nema šta da se proda, sem sulje

  • Replies 313
  • Views 46.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci ode nesto malo kvalitetnijeg programa, strasno. Sve u Srbiji mora da bude roznjikavo, jedino nesto malo ta roznjikava boja nestaje zbog Grka, ali sasvim malo. Steta.  :fantom:

Hehe, kako će biti lepo kada sva ta divna novinarska lica i doajeni domaćih medija postanu preko noći podređeni 1 Anđusu  :fantom:

Pa gde će Budva na kraju da bude?!

proča se.....u rubrici kupujem prodajem.....navodno je onomad bio onaj tip, vlasnik kcn-a ili kako već, da se raspita o uslovima

mada tamo i nema šta da se proda, sem sulje

Nadam se da do toga nece doci, zbog kolega a i zbog svih nas...

pitanje svih pitanja je koliko imaju u šteku da finansiraju neisplativi program, kakav je sad na kablu, a i telekom ih je uskratio za neke neisplaćene trase.

 

2mau

bićete obavešteni na vreme

pitanje svih pitanja je koliko imaju u šteku da finansiraju neisplativi program, kakav je sad na kablu, a i telekom ih je uskratio za neke neisplaćene trase.

 

2mau

bićete obavešteni na vreme

Znam, a i enrgetikatm im kasni...Nije ista klasa a i tema ali i N1 pokupio gro ekipe...

  • 2 months later...

oće te da zamandalite temu?

shto, stas' desilo? :unsure:

koje?

kanal? frekvencija? program?

heh. pokupili su iz ns-a par mladih i dobrih voditelja i novinara, koliko sam ispratio.

šatića, maju, i miodraga sovilja.

 

prvo dvoje ne znam kako će se vratiti na rtv

Edited by Ravanelli

koje?

kanal? frekvencija? program?

sve, držaće sliku do avgusta septembra i onda crno

heh. pokupili su iz ns-a par mladih i dobrih voditelja i novinara, koliko sam ispratio.

šatića, maju, i miodraga sovilja.

 

prvo dvoje ne znam kako će se vratiti na rtv

Da nisi ti pobrkao sa N1?

Pricao sa kolegama...Horor jbga...To da je zazivelo dosta ljudi bi se zaposlilo.Ali presvlakac jedan 'strani' jedan domaci....

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.