Jump to content
IGNORED

Nova.rs


renne

Recommended Posts

proča se.....u rubrici kupujem prodajem.....navodno je onomad bio onaj tip, vlasnik kcn-a ili kako već, da se raspita o uslovima

mada tamo i nema šta da se proda, sem sulje

Link to comment
  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    42

  • Frank Pembleton

    30

  • renne

    26

  • beatakeshi

    15

Znaci ode nesto malo kvalitetnijeg programa, strasno. Sve u Srbiji mora da bude roznjikavo, jedino nesto malo ta roznjikava boja nestaje zbog Grka, ali sasvim malo. Steta.  :fantom:

Link to comment

proča se.....u rubrici kupujem prodajem.....navodno je onomad bio onaj tip, vlasnik kcn-a ili kako već, da se raspita o uslovima

mada tamo i nema šta da se proda, sem sulje

Nadam se da do toga nece doci, zbog kolega a i zbog svih nas...
Link to comment

pitanje svih pitanja je koliko imaju u šteku da finansiraju neisplativi program, kakav je sad na kablu, a i telekom ih je uskratio za neke neisplaćene trase.

 

2mau

bićete obavešteni na vreme

Link to comment

pitanje svih pitanja je koliko imaju u šteku da finansiraju neisplativi program, kakav je sad na kablu, a i telekom ih je uskratio za neke neisplaćene trase.

 

2mau

bićete obavešteni na vreme

Znam, a i enrgetikatm im kasni...Nije ista klasa a i tema ali i N1 pokupio gro ekipe...

Link to comment
  • 2 months later...

heh. pokupili su iz ns-a par mladih i dobrih voditelja i novinara, koliko sam ispratio.

šatića, maju, i miodraga sovilja.

 

prvo dvoje ne znam kako će se vratiti na rtv

Edited by Ravanelli
Link to comment

heh. pokupili su iz ns-a par mladih i dobrih voditelja i novinara, koliko sam ispratio.

šatića, maju, i miodraga sovilja.

 

prvo dvoje ne znam kako će se vratiti na rtv

Da nisi ti pobrkao sa N1?

Link to comment

Pricao sa kolegama...Horor jbga...To da je zazivelo dosta ljudi bi se zaposlilo.Ali presvlakac jedan 'strani' jedan domaci....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...