Jump to content
IGNORED

Nova.rs


renne

Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    42

  • Frank Pembleton

    30

  • renne

    26

  • beatakeshi

    15

neko je gurnuo prst u šteker 100%

 

Garantovano....

 

Stanica koja se hvali HD kamiJonima i aviJonima nema majstora za lajt...

 

Sibalic se istakao...

Link to comment

guraće oni još preko kabla, ali slabo im je to isplativo, nema u kablu gledanosti

 

kako mislis nema gledanosti? pa gde se meri sva ova gledanost, preko nosioca nacionalne frekvencije jel?

 

nista mi to nije jasno jer vidim da se sve cesce oglasivaci oglasavaju na nat geo, tlc, discovery, fnl itd... to sve sam kabl jel tako?

Link to comment

pa da kažu da 60% stanovništva koristi kablovsku, njima je verovatno primarna ciljna grupa ostalih 40%, oni koji su na kablu sigurno više gledaju strane kanale tj sport klub/arenu zavisi kod koga su

Link to comment

kabl se ne meri u istraživanju AGBa, tj. izlazi kao others pa shodno tome naj ozbiljniji oglašivači nemaju baš želju za oglašavanjem ili to čine kad im pretekne u budžetu

Link to comment

Da ne idemo u OFF, ali moram da se nadovežem.

 

Sportski kanali su tek četvrti po gledanosti idu: Filmski/Serijski, Dečiji, Dokumentarni/Kuvarski, pa tek onda sportski.

 

Nego su ljubitelji sporta najizbirljiviji i umeju najviše da se bune oko sadržaja...

 

 

nova.rs očigledno još uvek nije ni spremna za emitovanje. To su pokazali onom bedom od "dnevnika" sinoć.

Slatko sam se nasmejao, vraćao sam više puta snimak.

 

Mislim nije to loše, ali mnoooogooo mrzim ljude koje pričaju svemirsku priču, a ne umeju da urade ni kao ostali...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...