Jump to content
IGNORED

Nova.rs


renne

Recommended Posts

Da ne idemo u OFF, ali moram da se nadovežem.

 

Sportski kanali su tek četvrti po gledanosti idu: Filmski/Serijski, Dečiji, Dokumentarni/Kuvarski, pa tek onda sportski.

 

Nego su ljubitelji sporta najizbirljiviji i umeju najviše da se bune oko sadržaja...

 

 

nova.rs očigledno još uvek nije ni spremna za emitovanje. To su pokazali onom bedom od "dnevnika" sinoć.

Slatko sam se nasmejao, vraćao sam više puta snimak.

 

Mislim nije to loše, ali mnoooogooo mrzim ljude koje pričaju svemirsku priču, a ne umeju da urade ni kao ostali...

Sad mi kaže kolega : Pa otkazali su oni taj dnevnik...

Samo nikome nisu javili

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment
  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    42

  • Frank Pembleton

    30

  • renne

    26

  • beatakeshi

    15

TV Nova je samo dobro nabudzena televizija. Ljudi odlaze pre nego sto su poceli da rade, ne isplacuju nikakve pare, investitori odustaju, ne znam ko je sada vodi posto je i direktor odustao od projekta.....sve u svemu, puci ce pre nego sto su i zapravo poceli. A bila je tako dobro zamisljena.... Ono sto sada ljudi vide kao TV Nova, je samo senka prvobitne zamisli. Tuga.

Izvor: http://rtvforum.net/thread-2598-post-99459.html#pid99459

Edited by DrIlic
Link to comment

Bitno je da super gledana i super inteligentna televizija Hepi ima frekvenciju :isuse:  Kakvi god da su, od hepija ni kopernikus nije gori.

Link to comment

ni hepi ne bi trebao da ima nacionalnu frekvenciju, kao ni pokojna avala, ali to je već drugi par rukavica. jedva ima leba za tri emitera.

Link to comment

Opet švabo oće da nam kroji kapu:

 

 

Nemački mediji skandalizovani su nakon odluke RRA (Republička radio-difuzna agencija) da ponovo ne dodeli nacionalnu TV frekvenciju Televiziji Nova.

 

 

Šta je u vezi mreže koju je nekad davno koristio 3K skandalozno:

1. da dozvola nije oduzeta televiziji "Avala" odmah, nego su skoro godinu dana razvlačili

2. kad su je na kraju oduzeli, raspisan konkurs za analognu frekvenciju u vreme kada su već trebali da počnu sa gašenjem i ostalih analognih

3. višestruki neuspešni Konkursi sa smešnim obrazloženjima

4. Dačić i drugi visoki političari na otvaranju Nove.rs

5. noćna poseta vlasnika konkurentske tv jednom manastiru čije je starešina slučajno i državni službenik

6. sastanak ŽM i vlasnika pomenutog u 5.

7. stalne najave rukovodstva nove.rs tipa "kad dobijemo nacionalnu frekvenciju u februaru"

...oćete još?

 

 

Najprostiji način za rešenje problema je raspisivanje konkursa za digitalno emitovanje.

Tu već sada ima bar 3 mesta, a biće ih mnogo više.

Ali tada više gospoda iz RRA više neće moći da glume veliku vlast.

Link to comment

Hocemo

ja cuo nesto slicno za Kovilj,samo nije bio vlasnik nego jedna teta.A navodno je i Merkelova zvala ZNATEVECKOGA da malo pogura..

Link to comment

Hocemo

ja cuo nesto slicno za Kovilj,samo nije bio vlasnik nego jedna teta.A navodno je i Merkelova zvala ZNATEVECKOGA da malo pogura..

Jeste Merkelova zvala kako da ne...April, rođaci, april...

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

zašto bi merkelova :lol:  zvala, da se raspita za kapital čoveka kog ni google ne poznaje???

nemoj da se ložite na priču o 18 mil. €, prvo te pare su jaaako daleko, drugo za ozbiljan početak potrebno je bezmalo duplo više.

 

da zaista grme, tu priču bi pre video u nekom domaćem ozbiljnijem mediju, a ne kuriru i telegrafu

Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...