February 1, 201610 yr Eto Prvoj usni Srbije novog kanala za celodnevnu promociju pred najavljene izbore..pametan potez. Zao mi je svih onih dokumentaraca koje ce sad ukinuti verovatno. Gledao sam ih par desetina puta i jos mi nisu dosadili. Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
February 1, 201610 yr Hoce li skinuti sa programa dokumentarce o Zambeziju, Njujorku, Svalbardu i zivotu ljudi u ruralnoj Mongoliji? Ima jos jedan, ali ne mogu da se setim.
February 1, 201610 yr Havaji..sredjevekovna riba vampir iz Ceske..Central park. Meni najsimpa film o klimatskim neobicnostima diljem planete, selo u Italiji koje ima ogledalo na brdu kako bi usmerilo zrake Sunca ka selu i mesto u Njufaundlendu okovano maglom vecim delom godine. Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
February 1, 201610 yr Ma odlično, još jedna TV koju će kontrolisati ŽM.... Podaci za Nova.rs Television Podaci za Nova.rs Media Holding su ostali nepromenjeni. Edited February 1, 201610 yr by Voba
February 1, 201610 yr Zao mi je svih onih dokumentaraca koje ce sad ukinuti verovatno. Gledao sam ih par desetina puta i jos mi nisu dosadili. +nx10
February 1, 201610 yr Hoce li skinuti sa programa dokumentarce o Zambeziju, Njujorku, Svalbardu i zivotu ljudi u ruralnoj Mongoliji? Ima jos jedan, ali ne mogu da se setim. ima jedan o hijenama. taj obično bude kad sednem pred tv da jedem.
February 1, 201610 yr Odlična televizija. Ne volim televizije koje me stalno iznenađuju novim sadržajima.
February 1, 201610 yr Odlična televizija. Ne volim televizije koje me stalno iznenađuju novim sadržajima. plus što nema reklama. odlično. a i ako se jednom nađemo u central parku biće nam kao kod kuće.
February 1, 201610 yr Ja sam na bucket list dodao surfovanje na Havajima zahvaljujuci dokumentarcu. Edited February 1, 201610 yr by Kanzas siti zez
February 1, 201610 yr plus što nema reklama. odlično. a i ako se jednom nađemo u central parku biće nam kao kod kuće. central park sam videla dovojno puta za ovaj zivot -_-
February 1, 201610 yr Ma kakvi. Meni nije dosta. Meni uvek zabavno kad se onaj mladoženja slika s mladom na tajmer, pa promaši onog ždrala štalije.. A numera koja ide kada se završava segment o onim ornitolozima ili kako se već zovu oni što gledaju ptice je odlična samo ne znam kako se zove.
February 1, 201610 yr ima jedan o hijenama. taj obično bude kad sednem pred tv da jedem. E jeste, i taj je dobar, ali mislim da je posvecen poslednjoj lavici u ______. Italijansko selo i Njufaundlend su takodje kul.
February 1, 201610 yr A je l ovaj novi direktor Saša Jovanović, uvek masna zalizana kosa, sadašnji urednik telegraf.rs, taj Saša? Ako sam dobro negde povezao, vlasnik telegrafa je Comtrade? Jasno je na šta bi takva tv ličila, samo, pitam da povežem konce...
February 1, 201610 yr Mislim da se on zove Aleksandar Jovanović. A isto tako mislim da Karić nema nikakve veze sa ovim. Edited February 1, 201610 yr by Voba
Create an account or sign in to comment