Jump to content
IGNORED

Nova.rs


renne

Recommended Posts

Eto Prvoj usni Srbije novog kanala za celodnevnu promociju pred najavljene izbore..pametan potez.

Zao mi je svih onih dokumentaraca koje ce sad ukinuti verovatno. Gledao sam ih par desetina puta i jos mi nisu dosadili.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    42

  • Frank Pembleton

    30

  • renne

    26

  • beatakeshi

    15

Havaji..sredjevekovna riba vampir iz Ceske..Central park.

Meni najsimpa film o klimatskim neobicnostima diljem planete, selo u Italiji koje ima ogledalo na brdu kako bi usmerilo zrake Sunca ka selu i mesto u Njufaundlendu okovano maglom vecim delom godine.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Ma odlično, još jedna TV koju će kontrolisati ŽM.... :fantom:

 

 

Podaci za Nova.rs Television

nova.png

Podaci za Nova.rs Media Holding su ostali nepromenjeni.

Edited by Voba
Link to comment

Hoce li skinuti sa programa dokumentarce o Zambeziju, Njujorku, Svalbardu i zivotu ljudi u ruralnoj Mongoliji? Ima jos jedan, ali ne mogu da se setim.

ima jedan o hijenama. taj obično bude kad sednem pred tv da jedem.

Link to comment

Odlična televizija. Ne volim televizije koje me stalno iznenađuju novim sadržajima.

plus što nema reklama. odlično. a i ako se jednom nađemo u central parku biće nam kao kod kuće.

Link to comment

Ma kakvi. Meni nije dosta. Meni uvek zabavno kad se onaj mladoženja slika s mladom na tajmer, pa promaši onog ždrala štalije.. A numera koja ide kada se završava segment o onim ornitolozima ili kako se već zovu oni što gledaju ptice je odlična samo ne znam kako se zove.

Link to comment

ima jedan o hijenama. taj obično bude kad sednem pred tv da jedem.

E jeste, i taj je dobar, ali mislim da je posvecen poslednjoj lavici u ______. Italijansko selo i Njufaundlend su takodje kul.

Link to comment

A je l ovaj novi direktor Saša Jovanović, uvek masna zalizana kosa, sadašnji urednik telegraf.rs, taj Saša? Ako sam dobro negde povezao, vlasnik telegrafa je Comtrade? Jasno je na šta bi takva tv ličila, samo, pitam da povežem konce...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...