Jump to content
IGNORED

windows 1985


katamaran

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    26

  • Razzmatazz

    15

  • hattori

    14

  • Indy

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Je l' se neko seća ovakve igrice:http://www.youtube.com/watch?v=LYVF-H_5SYINikako ne mogu da se setim naslova... slična je toj, ali je imala razne zanimljive prepreke (raznorazni tuneli na stazi, gumeni zidovi, pokretne trake...).I evo još jednog klasika:http://www.youtube.com/watch?v=1BiMYjVvhxE

Link to comment

Prvi kompujter, c64, prvi casopis Moj mikro, prva igrica Boulder dash (cale, Bog da mu dusu prosti, i ja smo se utrkivali ko ce pre i vise nivoa da prodje, na kraju sam ja ubio Bog te pita koliko nivoa - ja bih rekao i preko 70, no davno je bilo, ali igricu nikad nisam zavrsio, je li iko) i valjda International Soccer (mislim da je ona) s kojom sam uspevao da kao Skotska budem svetski sampion, te 1987, 88, 89...

Link to comment
Jel na kraju bio i set noževa i ekstra dodaci? :lol:
Таман посла, те ножеве би му срећни корисници брзо вратили најкраћом путањом, оном балистичком.
Link to comment
Amiga je najbolji računar ikada
+2
na amizi su radjeni efekti za terminator 2, robokap 2, ambis, totalni opoziv, i jos stosta
nisu na amigi. radjeni su na silicon graphic machinama koje koriste motoroline procesore 68040 ili 060 koje je kansije koristila samo amiga 4000.
Ne, nije problem u redosledu, nego grani. Prvo je trebaloC64/128, pa A500, pa A2000, pa onda - usred skenjavanja tržišta - 386, 486... Kao ja.
posle a500 verovatno mislis na a1200 posto je a2000 ista kao i a500 samo sa kucistem :)citam ovu temi i imam flashback. par minuta kasnije ucitavam amiga emulator i wing commandera :D
Link to comment
Таман посла, те ножеве би му срећни корисници брзо вратили најкраћом путањом, оном балистичком.
:lolol:
Link to comment
posle a500 verovatno mislis na a1200 posto je a2000 ista kao i a500 samo sa kucistem :)
Pa sad, em nije baš ista, em mislim baš na A2K. Nju sam uzeo relativno klot, imala je pored drugog flopija i GVP 2000 kontroler sa Quantumovim SCSI diskom od 52MB i dodatna 2MB memorije. A posle sam uzeo i A2620 020 akcelerator. Imao i kasnije A1200 pod stare dane sa ebaya za male pare, ali mi je samo skupljala prašinu pa sam je na kraju tapnuo. A i žena je zvocala, ako ćemo pravo.BTW, kad smo kod Windowsa 1985, to bi moglo biti i codename za OS/2 (popularno kod nas zvan "oš pola"). Edited by Razzmatazz
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...