Jump to content
IGNORED

Europa league fantasy 2013/2014


nbg4ever

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nbg4ever

    45

  • John Coltrane

    45

  • Tolaa

    24

  • zoki

    10

Kakvi bre rezultati!? I dalje ne moze da se udje na sajt.Ja predlazem da se ovo kolo ponisti (isto sam rekao i onim idiotima iz UEFAe) <_<*a u prediktoru sam ubo 6 tacnih (Anzi, Tot, Ajntraht, Salcburg, Vigan i jos djoker na Fiorentinu). Beat that!

Edited by nbg4ever
Link to comment

55 poena kad udju izmene, dok ne udju sam prva na tabeli. Pogledam protiv koga sam igrala. Sokolovici. 43 poena. Ali niko iz odbrane mu nije igrao, tako da mu ulaze drugi i treci sa klupe sa 14 poena. :isuse: Tragicno. :cry:

Link to comment

Govnari mi ladno nisu priznali izmene. Izbacim Marina (koji je povrdjen) i dam traku Defoou (a oni ostave na Aquilaniu) :( Serem im se u ton filmove.edit: mada pise in progres, mozda jos nisu obracunali, milsim nisu valjda toooooooliko spori?!

Edited by John Coltrane
Link to comment
Govnari mi ladno nisu priznali izmene. Izbacim Marina (koji je povrdjen) i dam traku Defoou (a oni ostave na Aquilaniu) :( Serem im se u ton filmove.edit: mada pise in progres, mozda jos nisu obracunali, milsim nisu valjda toooooooliko spori?!
Takodje. Traku sam prebacio na Jarmolenka, juce u nekom od retkih trenutaka kad je sajt radio. Ako to nisu uracunali, gubim od Feia 29-28, iako mi je igralo samo 6 igraca, a Kanu je uspeo da popase crveni :isuse:
Link to comment

Stradali!!! Ja kupio Jarmolenka i Yumlua iz Trabzona koji je imao clean + traka Defou, Marin out. Kakvi slepci.edit: Sreca u nesreci igram sa Buljaricama :D

Edited by John Coltrane
Link to comment
Dakle, dogovoreno? Ponistava se kolo?
Osim nas dvojice, ovi ostali mi deluju zadovoljno :DJa puko od tipstera, steram mu ga :isuse: Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Pa ja nisam zadovoljna porazom od 2 poena nakon sto je protivniku 14 poena uslo s klupe, ali mi je glupo da trazim da se ponistava kad sam vec izgubila, a imali smo iste (ne)uslove i on i ja.

Link to comment

Ko ih jebe, ja drzim kljuceve carstva ^_^*Pa i nismo svi imali iste uslove, ako je kod mene Prolup napravio dva transfera i doveo Soriana© i Barnetu za 18p, a prodao Banguru i Kadua koji zajedno donese 3p. Auto kapiten u ovom kolu bi mu bio Radovic sa 0p. Izgubio sam 50-36 :thumbdown:Aj, ozbiljno sad. Oglasite se ovdi, pa cemo upisati rezultate ako vecina kaze. Nista strasno ;)

Edited by nbg4ever
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa uci ce.Nego, nbg, je l' prethodno kolo ponisteno? Vidim stoje rezultati na haxballu, pa ne znam sta je odluceno na kraju. Ako je ponisteno, da li onda u ovom kolu igramo sa protivnicima iz tog prethodnog ili sa onima iz ovog? Da znam jesam li izgubila od Sokolovica (opet) ili od Topolica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...