Jump to content
IGNORED

Europa league fantasy 2013/2014


nbg4ever

Recommended Posts

Jbga, ja cekam nju. Mislio da se podrazumeva :PAj, videcu da napravim. Valjda cu se snaci tamo. Bice do jedno 17h gotovo
Ja sam iz nekog tvog posta skontala da ces ti da pravis, pa reko' da te pustim. Ipak postoji teoretska mogucnost da cu jednog dana da se povucem sa tolovske pozicije, pa mozda budes moj naslednik.Ma da, ja protiv Majka u 13. kolu koje nece ni biti odigrano! <_< To mi je bila jedina sansa da nekog pobedim. Vidi se da ne valja zreb cim nisam zaduzena za njega. :fantom:Pantelijo, cestitam na 3 boda.
Link to comment
  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nbg4ever

    45

  • John Coltrane

    45

  • Tolaa

    24

  • zoki

    10

Verovatno moze, ali sto mi onda koji kurac nudi da ga dodam U LIGU, ako moram da ga jurim po sajtu?Mislim, mozda se ce se on pojaviti kad se zakljuca liga/krenu utakmice, ili kad vec. Otkud znam.Ma, ko da je bitno. Idem ja malo da odspavam, pa se vrnem kasnije. Vidite ako jos neko hoce da udje, ima gore kod. Lako je izmeniti ime ucesnika na hax sajtu

Link to comment

Moze da se vidi skor tipstera, stoje u onom headeru gde su My Team, Latest Points, Leagues itd. imena ponudjenih tipstera, pa se tu vidi njihov tim. Tako je za CL, verovatno ce biti i za EL.

Link to comment

Krenulo! Morao sam u par minuta da odradim jos 3-4 transfera, jer mi i pored koltrejnovih pres kita™, nekoliko igraca nije igralo.Cak ni kapiten. Sad cekam Mbokanija u 21h

Link to comment

Goka Deniz Kara Deniz Maribor :Hail:Evo ga i Soriano. Njega sam ubacio na brzinu, umesto onog malog iz Standarda, od 6 dinara

Edited by nbg4ever
Link to comment

GokDenisKaraDenis bravo, Rosi asist, Akvilani tek usao :(. Vedeta Salzburga (doduse ubacen umesto Wilfreda u zadnji cas) Jonatan Soriano 2 puta zabio :Hail: Rami crveni :(

Link to comment

Pozuelo mi na klupi sa asistencijom (a dobio bi jos jednu po EPL pravilima).Nije mi zao, radim ono sto ne smem u premijeru. Da Vest Hem igra, kupio bi i Ravela, svega mi :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...