Jump to content
IGNORED

Europa league fantasy 2013/2014


nbg4ever

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nbg4ever

    45

  • John Coltrane

    45

  • Tolaa

    24

  • zoki

    10

Tim mi je jos uvek na autocomplete-u. Moracu ovih dana da se malo ozbiljnije posvetim problematici.Meni Rijeka izbacila Stutgart, inace bi se vratio dobro poznatoj osovini Tasci - Ibisevic. Ovako, bez Metalista, ne znam ni koga cu da stavim. Ranije je bilo lako - napunim tim Kristaldima, Tajsonima i Klejton Ksavijerima, zavalim se u fotelju i gledam kako poeni pristizu.

Link to comment

Cak devet nas je :oedit: tim mi je fenomenalan, kostaju oko 80 jer je prosto nemoguce sastaviti nesto skuplje. Kadu kapiten :Hail:

Edited by Feindouno
Link to comment

Neka jos neko dodje na pogadjalicu, bas je otuzna ovako kad smo tu samo nbg i ja. Steta sto ovde nema odlaska u minus za promaseni rezultat, mislim da se ne bih izvlacila iz njega.Hocemo li praviti H2H ligu? Ako udje jos jedan igrac, bice nas 12, pa da igramo obican H2H do 1/4 ili 1/2 finala, a onda da nastave 8 ili 4 najbolja.

Link to comment

Zoki... third wheel, nudge nudge <_<Ja na sve cepam 2-1, i dobar skor je zagarantovan.Sto se h2h-a tice, moze. Koltrejn je prosle godine zajebo stvar, a poprilicno sam siguran da bih osvojio, jel da. Da nadjemo jos nekoga, moze raspored da se uradi i naknadno, nije prevelika steta.Kad pocinju utakmice? Valjda cu uspeti da sklopim tim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...