Jump to content
IGNORED

Europa league fantasy 2013/2014


nbg4ever

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nbg4ever

    45

  • John Coltrane

    45

  • Tolaa

    24

  • zoki

    10

Ubo sam sa Viergeverom ocekujuci samo cs, kad on dade gol :) Laki gol, jos da Barneta(5) udje umesto Fejse(0) bilo bi fino. Sasvim dovoljno da tucem Karl Piklingtona koji je  tim sastavio do 4tima  :lolol:

Sa druge sstrane u Predictoru blistam, skok na poziciju broj 18.na overal tabeli, da bar daju karte za finale za 1. nego glupavi HTC  :isuse:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Opet ne radi sajt. Zajebi vise, imam jos 10ak minuta pre nego sto izadjem i ako ne proradi do tada, odlazim zauvek™.

Ako neko bude hteo da se zanima sa unosenjem rezultata, ostavicu pass za sajt. Mada, izgleda da sam ja ostao poslednji u kuhinji, te cu ugasiti svetlo na izlasku :(

Link to comment

Sem Veigevera iz AZa niko nista nije uradio, bodovi samo za nastup :isuse: Bitno je da je J.Martinez koji mi je 3 kola bio spic u LS, juce dao gol u LE :rant: . Ipak dovoljno da se pobede UEFAmafiozi koji nije namestio tim jos od grupne faze (minimum) i da se ostane u vrhu sa Sokolovicem.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Odlicno kolo sa paklenom odbranom Bonuci i Mangala clean i gol, Bufon i Luizao clean, ali zato napad 3 stapica Tevez,J.Martinez i L.Markovic :isuse: . U predictoru i dalje levitiram oko prvih 20

Link to comment

Osetim Pirla ©, ali kreten zaboravim da izbacim J.Martineza (video ujutru na pozagra da ne igra, a posle na UEFA nije pisalo nista), valjda ce ovid govnari obracunati 9 bodova Joao Pereire, pa cu biti na 44 vise nego dovoljno za pobedu nad Prasilnom koji je ovo batalio.

Sokolivc odvalio, Pako Alkaser kapiten, pa je i dalje na sigurnom prvom mestu. No ima nade u H2H :misko:

Link to comment

Mislim da u H2H proslo kolo nije upisano, zato sto imamo jedno viska. Ostala su jos 2 polufinalna kola i finale, znaci da bi ovo trebalo da nam je 10. kolo, a ne 9. Sto bi znacilo da sam te pobedila, Koltrejne.  :fantom:

 

Mjuki, upisi i proslo i ovo i daj ostavku na kraju sezone. 

Link to comment

Sledece sezone vodim sve lige i svi da mi placate participaciju po ligi u kojoj igrate. Popust ako igrate u 3 ili vise. It's a full-time job.

 

http://www.haxball.gr/league/view/116702

 

Borba za titulu izmedju Sokolovica i Majka. U preostala 3 kola, Sokolovici imaju 2 utakmice protiv aktivnih protivnika, Majk samo jednu u poslednjem kolu protiv mene. Zbog neaktivnosti ovih, Coltrane prakticno nema sanse.

 

Zanimljivo je da su oni koji su se na pocetku busali kako je EL za prave igrace sada ostvaruju prave fudbalske rezultate, 1-0, 1-1... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...