Jump to content
IGNORED

Europa league fantasy 2013/2014


nbg4ever

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nbg4ever

    45

  • John Coltrane

    45

  • Tolaa

    24

  • zoki

    10

Ok, namestio sam nesto, a da lici na nesto. Posle cu proveriti ko od ovih uopste igra i u kakvoj je formi.Inace, UEFA je uslisila moju molbu od prosle godine da se timovi pisu bez usranih prefiksa (zbog pretrage), ali ne mogu da srede fixturse u profilu igraca, pa da ih jebes sve zajedno. Aj sto ne mogu da napisu Home/Away, ali sada svaki igrac igra protiv svog kluba, dva puta u prva tri kola. Debili :isuse:

Link to comment

Aj probacu kasnije, kazem vam koga god sam stavio odjednom su povredjeni.edit: A koga podrzavate™? Ja stavio bratsku Rijeku :D

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ako ne pronadjemo 12 prase, jel mozemo da ubacimo onog tipstera sa sajta?+1 za Fiume**@KoltrejnUEFA fantaziji imaju neki bag, da kad menjas "crvenog" igraca, i onaj koga odaberes se takodje crveni. Dok ne potvrdis izmenu, onda je normalan.

Edited by nbg4ever
Link to comment

Moze tipster ako nas ne bude dovoljno.Ja "lokal-patriotski" (morala sam da guglam da vidim iz kog su mesta) podrzavam Elfsborg. :fantom:Edit: Sad vidim da sam time upala u jedan ekskluzivni klub od citavih 109 ljudi. :thumbup: Rijecana je cak 274.

Edited by Naa
Link to comment

Esbjerg je iz Danske. Uzeli su kup prosle sezone, zavrsili 4. u ligi. Standard je tu ogroman favorit, rekla bih. Najekskluzivniji su, za njih navija 86 ljudi.

Edited by Naa
Link to comment

Ako te ne mrzi, ukucaj u gugletu "ime tima 2013-14 season wiki", za većinu timova imaš prikaz tekuće sezone, ko je koliko igrao, tako sam ja izabrao većinu...A sad videh da mi dvojac iz Frankufrta (Meier i Kadlec) nije siguran... :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...