Jump to content
IGNORED

Europa league fantasy 2013/2014


nbg4ever

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nbg4ever

    45

  • John Coltrane

    45

  • Tolaa

    24

  • zoki

    10

:lol:52, poprilicno razocaravajuci nastavak od 21h. Samo Marketi na golu dobar. Kapiten 2 boda, Vertongen usao za 1, Kandreva nije ni igrao, pa ustupa mesto Opareu jednopoenskom, Sigi 3p.Zajebo se izbacivanjem Hernanesa za kolegu iz tima, kao i nebiranjem Defoa, iako sam znao da jedinu priliku za gejm tajm ima u EL. Oh, wellSent from my Nexus 4

Link to comment

13-om prasetu a.k.a. Buljarici ulazi Maluda sa klupe i donosi mi poraz... :isuse:Jebote, drugi najgori rezultat ovde... :frust: Kakva fantazi nedelja, vezao od nedelje tri poraza u svim ligama... Moram nešto da menjam, za početak ovog baksuznog Sedlačeka... :mad:

Link to comment

Zasluzen poraz protiv tima sa najboljim rezultatom. Cestitke, Pantelia.48, samo 4 igraca sa nekim ucinkom (5 ili vise poena). Zeznula sam se sto sam prvo izbacila Michua zbog Defoa, a onda, u trenutku pomracenja svesti, i njega zbod Adebayora. :isuse:Na pogadjalici sam poslednja, ali sam zato 9. medju navijacima Elfsborja. :fantom:

9. od 19.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Do jaja, kapiten mi opet ne igra, ali ovoga puta nece uci ni sa klupe.Probudio se u 17:43, upalio komp, proverio postave... 17:45 - Substitutions closed :yawn2:
Samo ti spavaj i dalje... :lolol: Ako sam dobro sračunao 45:36, taman moj kapiten Bonara napravio razliku...
Link to comment

U predictoru sam ukupno 57 u rodnoj grudi 5 :) Zanimljiva situacija na Kantridi gde u prvih 5 nema brace Hrvata :s_c: (i smajliji za MAK und SLO)Ali me zato ovi shefovi prodase sa Aqilaniem © i Rosiem out :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...