Jump to content
IGNORED

Europa league fantasy 2013/2014


nbg4ever

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nbg4ever

    45

  • John Coltrane

    45

  • Tolaa

    24

  • zoki

    10

:lol:52, poprilicno razocaravajuci nastavak od 21h. Samo Marketi na golu dobar. Kapiten 2 boda, Vertongen usao za 1, Kandreva nije ni igrao, pa ustupa mesto Opareu jednopoenskom, Sigi 3p.Zajebo se izbacivanjem Hernanesa za kolegu iz tima, kao i nebiranjem Defoa, iako sam znao da jedinu priliku za gejm tajm ima u EL. Oh, wellSent from my Nexus 4

Link to comment

13-om prasetu a.k.a. Buljarici ulazi Maluda sa klupe i donosi mi poraz... :isuse:Jebote, drugi najgori rezultat ovde... :frust: Kakva fantazi nedelja, vezao od nedelje tri poraza u svim ligama... Moram nešto da menjam, za početak ovog baksuznog Sedlačeka... :mad:

Link to comment

Zasluzen poraz protiv tima sa najboljim rezultatom. Cestitke, Pantelia.48, samo 4 igraca sa nekim ucinkom (5 ili vise poena). Zeznula sam se sto sam prvo izbacila Michua zbog Defoa, a onda, u trenutku pomracenja svesti, i njega zbod Adebayora. :isuse:Na pogadjalici sam poslednja, ali sam zato 9. medju navijacima Elfsborja. :fantom:

9. od 19.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Do jaja, kapiten mi opet ne igra, ali ovoga puta nece uci ni sa klupe.Probudio se u 17:43, upalio komp, proverio postave... 17:45 - Substitutions closed :yawn2:

Link to comment
Do jaja, kapiten mi opet ne igra, ali ovoga puta nece uci ni sa klupe.Probudio se u 17:43, upalio komp, proverio postave... 17:45 - Substitutions closed :yawn2:
Samo ti spavaj i dalje... :lolol: Ako sam dobro sračunao 45:36, taman moj kapiten Bonara napravio razliku...
Link to comment

U predictoru sam ukupno 57 u rodnoj grudi 5 :) Zanimljiva situacija na Kantridi gde u prvih 5 nema brace Hrvata :s_c: (i smajliji za MAK und SLO)Ali me zato ovi shefovi prodase sa Aqilaniem © i Rosiem out :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...