Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

Cela ta prica sluzi samo da se relativizuje odgovornost jednog zlikovca za ubijanje dece. O odgovornosti medija se moze pricati (bombardovanje RTSa?) ali ovaj kontekst ne sluzi nikome na cast.

 

Paradoksalno psiho je uradioono stoje Obama trebalo da uradi pre 4 godine.

Link to comment

Idete u nepotrebne krajnosti. Ispada kao da bombe ne bi padale ljudima na glavu da nije bilo CNN-a da to najavi/isprati/opravda. Takvi mediji™ su sredstvo u rukama donosilaca odluka ili njihovih pajtosa, nisu to nekakve nezavisne institucije koje formiraju stavove političarima pa da im pripisuješ odgovornost za nešto.

 

Formiraju stanje svesti narodu koji bira te političare, ne znam gde ćeš veću odgovornost. Što je kod nas sad prvi zahtev svuda mediji? Da je to tako ko što kažeš koji će im kurac onda CNN. Ne bi bilo neke potrebe da oni postoje u ovom formatu.

Edited by theanswer
Link to comment

Formiraju stanje svesti narodu koji bira te političare, ne znam gde ćeš veću odgovornost. Što je kod nas sad prvi zahtev svuda mediji? Da je to tako ko što kažeš koji će im kurac onda CNN. Ne bi bilo neke potrebe da oni postoje u ovom formatu.

 

Tacno tako.

Link to comment

Lavrov i Tilerson prvi put posle napada: Kome ovo odgovara

 

Lavrov je Tilersonu u telefonskom razgovoru rekao da napad na Siriju ide na ruku ekstremistima, saopštilo je rusko ministarstvo spoljnih poslova.

 

U prvom razgovoru nakon napada SAD na Siriju, dvojica zvaničnika su "razmotrila situaciju u toj zemlji nakon udara američkih vojnih snaga na sirijske snage u noći 7. aprila", saopštilo je ministarstvo, prenosi Tass.

 

"Sergej Lavrov je naglasio da napad na zemlju čija se vlada bori protiv terorizma samo ide na ruku ekstremistima i stvara dodatne pretnje po regionalnu i globalnu bezbednost", navodi se u saopštenju.

 

:lolol: Moćna Rusija, nema šta.

 

A danas me je neki lik na planinarenju ubeđivao kako će Rusi žestoko odgovoriti.

Link to comment

Ron Paul je odavno prolupao.

 

Doktorka koja je radila u Siriji prica o zrtvama asadovsko-ruskih bombardovanja civilnih oblasti.

 

https://www.facebook.com/NowThisPolitics/videos/1515456378485847/

 

strasna prica, al kakve veze ima sa clankom? 

 

kad ne znas kako da odgovoris ti diskvalifikujes na licnom nivou i menjas temu. kao i uvek uostalom. 

 

 

“All we need is a false flag and an accident and everybody will be for teaching them a lesson,” he told TheDC’s Alex Pfeiffer. “You know the deep state is very very powerful and they have a lot of control.”

 

ne bi bilo prvi put...

Link to comment

Nešto kao u Mosulu?

 

Ima tema o Iraku pa mozemo tamo i verovatno cemo se sloziti. 

 

strasna prica, al kakve veze ima sa clankom? 

 

kad ne znas kako da odgovoris ti diskvalifikujes na licnom nivou i menjas temu. kao i uvek uostalom. 

 

 

ne bi bilo prvi put...

 

Ima veze sa clankom naravno jer ti false flag cak i da ga neko oce (a ne vidim zato bi Tramp hteo rat po svaku cenu kad je do juce ovde slavljen kao raskid sa uzasnom Obaminom politikom od 0 ratova za 8 godina :fantom: ) ne treba u situacijikada imas stvarnih napada koliko oces. No to dolazi od prolupalog Paula pa ne cudi. Deep state, HAARP, reptilijanci i ostale budalastine.

 

EDIT:

 

Amnesty International Reports Organized Murder Of Detainees In Syrian Prison

Edited by Eraserhead
Link to comment

Ima tema o Iraku pa mozemo tamo i verovatno cemo se sloziti.

 

 

Ima veze sa clankom naravno jer ti false flag cak i da ga neko oce (a ne vidim zato bi Tramp hteo rat po svaku cenu kad je do juce ovde slavljen kao raskid sa uzasnom Obaminom politikom od 0 ratova za 8 godina :fantom: ) ne treba u situacijikada imas stvarnih napada koliko oces. No to dolazi od prolupalog Paula pa ne cudi. Deep state, HAARP, reptilijanci i ostale budalastine.

 

EDIT:

 

Amnesty International Reports Organized Murder Of Detainees In Syrian Prison

.

 

 

Daj bre Erase. Moram sad da ovde branim matorog ginekologa. Necu, jbg - mrzi me. Samo cu da napomenem kako sam desetak puta na raznim topicima procitao ovo "Obama sa 0 ratova smece" pa sam hteo te priupitam: kad napises to, dali mislis na ovu dimenziju... ili? Stvarno mi nije jasno.

Link to comment

.

 

 

Daj bre Erase. Moram sad da ovde branim matorog ginekologa. Necu, jbg - mrzi me. Samo cu da napomenem kako sam desetak puta na raznim topicima procitao ovo "Obama sa 0 ratova smece" pa sam hteo te priupitam: kad napises to, dali mislis na ovu dimenziju... ili? Stvarno mi nije jasno.

Pa ne znam koji su to Obamini ratovi i interevencije? Obama na dusi ima dronove ali nema nikakav Irak.

Obama je u slucaju Sirije cak bio i previse oprezan i suzdrzan. On jeste u sustini ono kako izgleda kada pacifista dodje na celo supersile.

Link to comment

Pa ne znam koji su to Obamini ratovi i interevencije? Obama na dusi ima dronove ali nema nikakav Irak.

Obama je u slucaju Sirije cak bio i previse oprezan i suzdrzan. On jeste u sustini ono kako izgleda kada pacifista dodje na celo supersile.

Kako je onda jedini americki pretsednik koji je svakog dana (u 2 mandata) ili dronovao, bombardirao, slao marince/rangerse/deltu da nekoga sjebu? Irak nije imao, granted - ali je imao Libiju. Mislim, mozes da kazes da nije bio Bush ali pacifista, daj budi ozbiljan.
Link to comment

Kako je onda jedini americki pretsednik koji je svakog dana (u 2 mandata) ili dronovao, bombardirao, slao marince/rangerse/deltu da nekoga sjebu? Irak nije imao, granted - ali je imao Libiju. Mislim, mozes da kazes da nije bio Bush ali pacifista, daj budi ozbiljan.

Pa u Libiji je reagovao uz podrsku UN i uradio je ono sto je trebalo da uradi. Problem je nastao u tome sto je trebalo da ima plan za posle. Za dronove se slazemo. Plus mu je na dusi i pogresna politika u Iraku. Ali u sustini on jeste covek koji ne veruje u ratove.

Link to comment

Pa u Libiji je reagovao uz podrsku UN i uradio je ono sto je trebalo da uradi. Problem je nastao u tome sto je trebalo da ima plan za posle. Za dronove se slazemo. Plus mu je na dusi i pogresna politika u Iraku. Ali u sustini on jeste covek koji ne veruje u ratove.

Ja ozbiljno mislim da me zezas, pa jebote, po toj logici je i Bush uradio "ono sto je trebao" da uradi u Iraku. Problem je nastao kad nije imao plan za posle. Znam ja da je kod vecine levicara intervencionizam postao zadnja rupa na svirali kad je Obama postao pretsednik ali postoje ljudi kao Jeremy Scahill koji su zestoko kritikovali njegov militarizam. Ne zbog toga sto su rasisti, republikanci ili libertarijanci, vec zbog toga sto su na terenu videli sta su pacifist i njegova administracija radili. I zato sto su imali neki novinarski integritet. Edited by mandingo
Link to comment
×
×
  • Create New...