Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

Ne vidim ja da će se ovo nastavljati. Baš bih se iznenadio. 

 

 

 

plus jean. Možda sam i ja preterani optimista, ali cenim da je ovo bilo više nekakvo kurčenje - spizdili su 60 projektila po pistama i pumpama, to je minimalna šteta za ratne uslove i aerodrom. Znamo da smo mi onomad to oporavljali za 24 sata, a kamoli SAA sa ruskom logistikom. Na to su uredno javili rusima i ostalima da će gadjati kad i šta će gadjati.

Opet ovo su prejebene igre na samoj ivici WWa a vodje™ su svi odreda debili zakrvavljenih očiju i to mi unosi najveći strah .

Link to comment

Nije mi jasno kako Eraserhead nema nimalo sumnje u medijske naslove da iza ovog hemijskog incidenta stoji Asad.(kome ovo nije potrebno u zivotu) 

 

Samo zato što još nije čuo popularnu internet teoriju - u stvari je Putin naručio da se gasifikuju Sirijci da bi dao svom potrčku u Beloj Kući priliku da opali bombama i dokaže pred medijima da je nezavisno-kurčeviti intervencionista.

 

Jeste imbecilno, ali omogućava da se za jedan zločin okrive i Putin i Trump i Assad istovremeno. Eraseru, reaguj!

Link to comment

Sigurno je gore i od ubijanja dece bojnim otrovima.

Jeste. Cnn kao produzena ruka Cie je odgovoran za mnogo vise mrtve dece nego Asad.

Link to comment

Jeste. Cnn kao produzena ruka Cie je odgovoran za mnogo vise mrtve dece nego Asad.

 

cia lepse ubija, nikada nisu koristili gas, vec samo konvencionalno ubijaju decu

Link to comment

Jeste. Cnn kao produzena ruka Cie je odgovoran za mnogo vise mrtve dece nego Asad.

Da da sigurno da je tako. Pisalo u informeru uostalom.

Link to comment

Sta je covek netacno napisao?

Iz perspektive onih koji misle da su Racak, Markale itd namestaljke nista. Iz perspektive ostalih optuzivati televiziju da je pobila vise ljudi od coveka koji upravo ubija ljude na nase oci sve.

Link to comment

Iz perspektive onih koji misle da su Racak, Markale itd namestaljke nista. Iz perspektive ostalih optuzivati televiziju da je pobila vise ljudi od coveka koji upravo ubija ljude na nase oci sve.

 

Propaganda takodje ubija. Znas ono, pero je ubojitije od maca i taj rad. Setimo se recimo RTS-a devedesetih, ratnog huskanja i raspirivanja mrznje lazima.

 

Nista covek netacno nije napisao.

Edited by IndridCold
Link to comment

Iz perspektive onih koji misle da su Racak, Markale itd namestaljke nista. Iz perspektive ostalih optuzivati televiziju da je pobila vise ljudi od coveka koji upravo ubija ljude na nase oci sve.

 

Televizija ih nije pobila direktno kao što uostalom Asad ne ubija civile lično.

 

Mislim da nema dvojbe da je posrednim putem CNN odgovornija za više žrtava tokom svojih 20,30 godina postojanja nego Asad. Ne samo CNN naravno ali CNN kao personifikacija i udarna igla te mašinerije.

Edited by theanswer
Link to comment

Idete u nepotrebne krajnosti. Ispada kao da bombe ne bi padale ljudima na glavu da nije bilo CNN-a da to najavi/isprati/opravda. Takvi mediji™ su sredstvo u rukama donosilaca odluka ili njihovih pajtosa, nisu to nekakve nezavisne institucije koje formiraju stavove političarima pa da im pripisuješ odgovornost za nešto.

Link to comment
×
×
  • Create New...