Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

 
 

Philip Giraldi, former CIA officer and Director of the Council for the National Interest, says that “military and intelligence personnel,” “intimately familiar” with the intelligence, say that the narrative that Assad or Russia did it is a “sham,” instead endorsing the Russian narrative that Assad’s forces had bombed a storage facility. Giraldi’s intelligence sources are “astonished” about the government and media narrative and are considering going public out of concern over the danger of worse war there. Giraldi also observes that the Assad regime had no motive to do such a thing at this time.

 

 

Edited by slow
Link to comment

Politicki gledano Tramp je odradio dobar posao s ovim bombardovanjem.

 

1. Skrenuta je paznja sa jedine teme koja je okupirala javnost - njegova nekompetentnost i veze s Rusijom

2. Sad ce biti malo teze da ga napadaju za veze s Rusijom

3. Poslao je poruku Severnoj Koreji

4. Izgleda jako pred sastanak sa Kinom

 

Za meneje ovo pisanje po Putinu bilo prilicno neocekivano

Link to comment

Politicki gledano Tramp je odradio dobar posao s ovim bombardovanjem.

 

1. Skrenuta je paznja sa jedine teme koja je okupirala javnost - njegova nekompetentnost i veze s Rusijom

2. Sad ce biti malo teze da ga napadaju za veze s Rusijom

3. Poslao je poruku Severnoj Koreji

4. Izgleda jako pred sastanak sa Kinom

 

Za meneje ovo pisanje po Putinu bilo prilicno neocekivano

Kuku tebe i Andurilu, kako cete sada da pisate u 2 mlaza, po Trampu i Putinu, tesko cak i za akrobate poput vas

Ili ce te da se podelite, ledja uz ledja, pa svakom po jedan za zapisavanje, a? :fantom:

Link to comment

tramp se tesko vara ako misli da ce samo jednim napadom smiriti cnn bratiju koja vec dva meseca vodi nevidjenu hajku na njega 24/7. njih moze zadovoljiti jedino objavom rata rusiji, mada ni to nije sigurno

Link to comment

Kuku tebe i Andurilu, kako cete sada da pisate u 2 mlaza, po Trampu i Putinu, tesko cak i za akrobate poput vas

Ili ce te da se podelite, ledja uz ledja, pa svakom po jedan za zapisavanje, a? :fantom:

 

Ma ja sam ovde samo dosao da sa trustom geopolitickih mozgova proslavim to sto je zla baba izgubila i tako je sprecen treci svetski rat... :fantom:

Link to comment

Ma ja sam ovde samo dosao da sa trustom geopolitickih mozgova proslavim to sto je zla baba izgubila i tako je sprecen treci svetski rat... :fantom:

Bolje bi ti bilo da se raspitas okolo koliko si daleko od najblize nulte™ tacke...

Doduse, koliko si pisao po Putinu, nije iskljuceno da su te negde ucrtali i uneli koordinate :P

Link to comment

 

 

Rusija suspenduje memorandum o sprečavanju incidenata

Moskva -- Posle napada SAD na bazu sirijske vojske Rusija suspenduje memorandum o sprečavanju incidenata i obezbeđivanju letova tokom operacije u Siriji potpisan sa SAD.

 

ovo je faktički no-fly zone

Edited by slow
Link to comment

Ma ja sam ovde samo dosao da sa trustom geopolitickih mozgova proslavim to sto je zla baba izgubila i tako je sprecen treci svetski rat... :fantom:

Pa ovim je "zla baba" dobila ... ne svidja vam se Bannon, evo vam onda sta bi Hilari uradila 

Link to comment
×
×
  • Create New...