Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

On 23. 2. 2024. at 16:46, Lancia said:

Šapić: Sutra mi nećemo priznati izbore, ići ćemo da se bijemo po ulici

 

Ništa on ovde nije lupio i lagao, tako će i biti... kad jednog dana stvarno izgube i pored svih mogućih krađa i manipulacija...

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Michael Krueger said:

 

Ništa on ovde nije lupio i lagao, tako će i biti... kad jednog dana stvarno izgube i pored svih mogućih krađa i manipulacija...

Iz koje god perspektive da gledas, jeste. Iz sadasnje, znaci da je potpuni ignorant, da ne kazem politicki krimos, jer ne shvata ili nece da shvati da je dokumentovana kradja jedno veliko no-no u demokratskom svetu. Iz buduce perspektive, ili polazi od pretpostavke da ce i neka buduca vlast biti isto tako kriminalna i raditi na kradji izbora ili otvoreno glupo ide na to, da ce izazivati nemire bez pravog razloga, osim te sitne neprijatnosti, da vise nisu na vlasti.

Edited by Lancia
  • +1 3
Link to comment

Ma potpuno je jasno da AV pokušava njega da "obuzda" jer je svestan da tu može svašta da "iskoči".

Meni jedan od boljih momenata kada su ga ganjali da je diploma na Singidunum fakultetu dobijena za plagijat, on odgovorio:

"Gledajte u toj komisiji su bili neki ljudi i oni su to odobrili, oni su to čitali i mogli su da mi vrate nazad, pa ja ponovo da probam." 

I koliko god to bilo "foliranje" iz toga idebi pitanje, ko su ti ljudi?

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ma potpuno je jasno da AV pokušava njega da "obuzda" jer je svestan da tu može svašta da "iskoči".

Meni jedan od boljih momenata kada su ga ganjali da je diploma na Singidunum fakultetu dobijena za plagijat, on odgovorio:

"Gledajte u toj komisiji su bili neki ljudi i oni su to odobrili, oni su to čitali i mogli su da mi vrate nazad, pa ja ponovo da probam." 

I koliko god to bilo "foliranje" iz toga idebi pitanje, ko su ti ljudi?

Topik ''Sapic mudre misli i reci'' bi bio ovde skroz prazan. Bar se nadam, jbg. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
Quote

Predsednik Izvršnog odbora SNS Darko Glišić izjavio je da je jutros morao da ugasi telefon koliko ga zovu meštani sela Pambukovica. Predsednik Izvršnog odbora SNS Darko Glišić izjavio je da je jutros morao da ugasi telefon koliko ga zovu meštani sela Pambukovica.

 

Quote
"Imao sam sinoć preko sto poziva meštana kad je Vučić pomenuo (poslanika Bundestaga Josipa) Juratovića, zahvaljuju mu što su mu preči od kojekakvih belosvetskih prevaranata", rekao je Glišić za TV Pink.
 
Kako je dodao, to selo je na teritoriji opštine Ub, u kojoj je Glišić predsednik.
 
Rekao je da će zamoliti Vučića da odvoji neko vreme između obaveza da dođe, navodeći da mu meštani tog sela prete štrajkom, blokadom, ako ne uspe da ga dovede jer im je, kako je kazao Glišić, mnogo drago što ih je pomenuo.

 

kim jong un GIF

Link to comment
On 6.3.2024. at 9:44, Ayatollah said:

 

Dobro, Barba , imam jos dublju, forumsku poruku za tebe

 

Spoiler

Sisaj Bobana

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...