Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, Moonwalker said:


Cini ti se. 

Kad sam napisao pomislio sam i ja da možda on bi, ali, ne, niko ko nije baš nenormalna budala a živi u SRbiji i ima dete, ne bi isključio mogućnost da se to MOŽE desiti, iz bilo kog razloga...

Edited by radisa
Link to comment
Just now, radisa said:

Kad sam napisao pomislio sam i jada možda on bi, ali, ne, niko ko nije baš nenormalna budala a živi u SRbiji, ne bi isključio mogućnost da se to MOŽE desiti, iz bilo kog razloga...

on mozda i jeste..bilo kako bilo, jedan od onih za koje mozemo zahvaliti Bogu sto ih nema...

Link to comment

Mogle bi ove mdure misli i na maticnu temu gospodina Antifasiste da s eokace..ja ne mogu, nemma pristup twitteru vise, od kada je X..mislim teze ulazim, nikada nisam ni imao profil..

Link to comment
3 minutes ago, Klara said:

 

Koliko je neprijatno, jadno, puca iz oružja i spominje bezbednost dece. Čoveče, gde ti je mozak, pa šta nam se dogodilo 3. maja... 

Nemaju oni mozak da dobace dotle..a tek empatije..ni likovi poput Istoak Petrovica, ni Misa..

  • +1 1
Link to comment

Ako nista, neki koji vaze za posten svet i gud gajse su se ovakvim istupima ogolili, i pokazali kakva su govna i oblici zivota*tu i ne mislim na Pisu, za njega se oduvek zan kolika je dileja)

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 12. 12. 2023. at 14:16, msv said:

Screenshot-20231212-141316-X.jpg

 

Koji je njemu? Rizici, vakcine, a ovo o bezbednosti i slobodi je #1 poštapalica 2A fanatika, onih što su za sve oružje, uvek i svuda. Jbt k'o da je mustang pisala.

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, zorglub said:

 

Koji je njemu? Rizici, vakcine, a ovo o bezbednosti i slobodi je #1 poštapalica 2A fanatika, onih što su za sve oružje, uvek i svuda. Jbt k'o da je mustang pisala.

Dileja koja je umislila da je svu pamet ovog sveta pokupila...komunjarska Karleusa..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...