Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

7 hours ago, zorglub said:

 

Koji je njemu? Rizici, vakcine, a ovo o bezbednosti i slobodi je #1 poštapalica 2A fanatika, onih što su za sve oružje, uvek i svuda. Jbt k'o da je mustang pisala.

1 ironični koncepttm samo ga jebe neznanje i kukavičluk.

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Uvredio si komplet staaaari PPP ovom izjavom

 

 

ma daaaaj...pa svi imaju svoje budale, jos nije postojala ta ideologija gde su svi pametni i divni, naprotiv..onda je treba da se trigerujem kada god neko koristi termin seljacko u negtivnom kontekstu..a moji seljaci prvi to rade:D..na ovo nema sta da se vredja bilo ko sem Daska...a ko mu je fan, pa neka sam prosudi, citjauci sta pise, da li je to satira, pametno, normalno, ili, glupo, neukusno, i karleusicki

Link to comment
2 minutes ago, JozoMujica said:

 

Zašto, inače je normalan?

Da ga ne znam kao sto ga znam iz nastupa intervjua, podkasta, mislio bih da je tezak trol..ovako, znam da su mu misli ovakve zaista..glupost koja u isto vrme misli da je teska inteligencija metastazira kod njega ocigledno

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, zorglub said:

 

Koji je njemu? Rizici, vakcine, a ovo o bezbednosti i slobodi je #1 poštapalica 2A fanatika, onih što su za sve oružje, uvek i svuda. Jbt k'o da je mustang pisala.

 

Nije daleko od istine da ljudi samo slegnu ramenima kad im se kaže da u Srbiji godišnje pogine 500 ljudi u saobraćaju. Doduše moj zaključak je drugačiji od njegovog (ne treba slegati ramenima) ali ne menja mnogo suštinu, da ljudi reaguju na opasnost na drugačiji način zavisno od toga o čemu se radi.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...