Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Антисрпска осовина опет удара на Вучића

 

У Подгорици се ствара група људи који се изјашњавају као Срби, ти „НАТО Срби” нападаће Србију због тзв. геноцида у Сребреници, КиМ, Русије, а видимо такве и у Србији, каже Александар Раковић.

 

Kao kontratežu imamo NATO Srbe koji će "nas" napadati. Tako je sve uravnoteženo.

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Galopirajuće dosrbljavanje, fak jea

20240309_150411.jpg.e325ab8956aa4ce48bfc32c74c9a405a.jpg

Danas mi nikad nije bio drag medij(mada,nijedan medij to nije, delim ih na vise i manje lose, Danas spada u  ajde da kazemo manje zlo), ali sad, vec dostizu nivo sajta Nove. RS, po stilu mmislim prvenstveno, sustinu ne menjaju..A ova zena, koju inace znam, mislim da je dobila poziciju eminentne opozicione novinarke, i hrabre zene, jer su je hapsili u vreme kovida(svoje hapsenje je nazivala fasizmom inace)

Link to comment

Danas tupani samo iskaču. Jel normalno da 1 ambasador ovo izgovara? Evo ne znam, ali izgleda da smo mi baš dobar domaćin pa se ovde osećaju slobodno da se izraze

20240309_175428.jpg.267ce5ebf608f6714cc5cf293da71bd0.jpg

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

čim nikodije nekog isproziva na forumu, znaš da da ta osoba već uveliko dobija morbidne pretnje i uvrede na tw, nema greške. prošli put Vanja Đurić i Veljko Željković Veljković sa N1, a sad ova Ana Lalić

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

 

Drago mi je, ja sam Jozo Mujica i živim od programiranja. Moj pradeda Jozo Mujica nije znao da uključi kompjuter.

  • Haha 4
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Dnaralaske said:

Budala, kako da prababa bude pismena kad tad pisci nisu postojali.

 

Pisci su postojali, ali je prilično velika mogućnost da ih ni njen pradeda nije čitao.

 

procenat-pismenosti-stanovni%C5%A1tva-kr

Link to comment
26 minutes ago, Dnaralaske said:

Budala, kako da prababa bude pismena kad tad pisci nisu postojali.


A zasto je budala? Pa recenica joj ima smisla, pokazuje veliku promenu u tri generacije njene porodice.
 

U toj recenici se vidi napredak jer su se generacije opismenile, na citanje i olovku i osnovni racun mislilm? Pismenost daje slobodu individui. Ne znam kojojj generaciji njena prababa, pripada, ajde recimo godina mojih baba i deda, oni su vec isli u skolu u selu u Sumadiji. Imamo njihovu sliku sa uciteljem. Terakota obojeno na Jozinoj karti.

 

Vidim da je sve «feministicko» dezurno na Tupan temi.
 

Prosto da se covek cinicno zapita kako se to ne zivi u mnogo boljem drustvu kad su ovakvi najjadniji. Od tolike pameti, pismenosti, integriteta i fokusa na najvaznije. Jadno bre ljudi.

Edited by Moonwalker
  • +1 6
Link to comment

Ovaj, salio sam se, slazem se sa tobom. Malo pre smo na nekoj izlozbi o branku copicu gledali njegove slike iz srednje i iz SANU. U srednjoj tri devojke, na drugoj slici 0.

Link to comment
Just now, Dnaralaske said:

Moguće, da je postojala pismenost, verovatno bi i prababa živela od svog pisanja.

 

Ne znam ništa o njenoj prababi i ne mogu da komentarišem. Moje obe babe rođene 1917. i 1919. su bile pismene pre ww2.

Link to comment

Nije nenormalno što prababa nije bila pismena, kao što nije nenormalno što je ona danas pismena.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Nije nenormalno što prababa nije bila pismena, kao što nije nenormalno što je ona danas pismena.

 

Upravo tako i nema baš nikakve veze sa feminizmom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...