Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

54 minutes ago, JozoMujica said:

 

Pisci su postojali, ali je prilično velika mogućnost da ih ni njen pradeda nije čitao.

 

procenat-pismenosti-stanovni%C5%A1tva-kr

100 godina proslo, a nista se nije promenilo i dalje nam sa zapada namecu te neke nakaradne vrednosti, ali mi se stoicki odupiremo

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, б1lme3 said:

100 godina proslo, a nista se nije promenilo i dalje nam sa zapada namecu te neke nakaradne vrednosti, ali mi se stoicki odupiremo

 

Jeste, poshto smo crkli da ostanemo pod Turcima, al eto ne dadoshe nam.

 

 

Link to comment

Posle  dosrbljavanja Ane Lalić, dobili smo i Dinka Gruhonjića "ponosan sam jer delim ime sa Dinkom Šakićem", pa će sad i njega mukicu da napadnu velikosrpski nacionalisti, baš kao i Anu.

Jadna i bedna je ta Vučićeva ekipa koja iskače po potrebi sa ovakvim provokacijama, kao i Vučićeva ekipa koja im posle preti. A sve da bi predsednik ispao faktor normalnosti i stabilnosti.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Nikodije said:

Posle  dosrbljavanja Ane Lalić, dobili smo i Dinka Gruhonjića "ponosan sam jer delim ime sa Dinkom Šakićem", pa će sad i njega mukicu da napadnu velikosrpski nacionalisti, baš kao i Anu.

Jadna i bedna je ta Vučićeva ekipa koja iskače po potrebi sa ovakvim provokacijama, kao i Vučićeva ekipa koja im posle preti. A sve da bi predsednik ispao faktor normalnosti i stabilnosti.

 

 

ne, nije to rekao, već 'izmislili su mi ime, sabahudin, a ja baš imam lepo ime dinko' pa dodao šakić

(u kontekstu da li su normalni, ja nosim ime ustaškog kapoa, oni da bi mi dokazali ustaštvo izmišljaju mi ime sabahudin)

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Posle  dosrbljavanja Ane Lalić, dobili smo i Dinka Gruhonjića "ponosan sam jer delim ime sa Dinkom Šakićem", pa će sad i njega mukicu da napadnu velikosrpski nacionalisti, baš kao i Anu.

Jadna i bedna je ta Vučićeva ekipa koja iskače po potrebi sa ovakvim provokacijama, kao i Vučićeva ekipa koja im posle preti. A sve da bi predsednik ispao faktor normalnosti i stabilnosti.

Bice drugosrbijanci, i ovi koji nisu njegovi, dobili dojavu da prave ekscese, da bi se skretala paznja, prvo ovaj cirkus sa ESC, sada ovo..eto mojih teorija zavere:ilija:

Link to comment
19 hours ago, svashtabezneshto said:

 

 

ne, nije to rekao, već 'izmislili su mi ime, sabahudin, a ja baš imam lepo ime dinko' pa dodao šakić

(u kontekstu da li su normalni, ja nosim ime ustaškog kapoa, oni da bi mi dokazali ustaštvo izmišljaju mi ime sabahudin)


uh al ga je gospodični @Nikodije izokrenuo. bedno za sve pare.

  • +1 1
Link to comment

pretpostavljam da je u tvom slučaju govnara jer bode sentiment srpskog nacionaliste? ne računajući njegova skretanja o milu, stavovi su mu na mestu. i uz to je hrabar čovek jer od starta prkosi bagri na vlasti. govnara je neko ko šuruje sa radikalima a on nije jedan od tih koliko mi je poznato.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, utilitarist said:

pretpostavljam da je u tvom slučaju govnara jer bode sentiment srpskog nacionaliste? ne računajući njegova skretanja o milu, stavovi su mu na mestu. i uz to je hrabar čovek jer od starta prkosi bagri na vlasti. govnara je neko ko šuruje sa radikalima a on nije jedan od tih koliko mi je poznato.

1.ne, vec jer ide u drugu krajnost

2.ko god podrzava Mila, o sebi je sve rekao, pdrzavao Mila, podrzavao AV, meni isti k..

3.Ako nije problem da mi ne ucitavas ono sto nisam napisao..

Edited by Misko
Link to comment
Just now, Misko said:

2.ko god podrzava Mila, o sebi je sve rekao, pdrzavao Mila, pdorzavao AV, meni isti k..


ne baš. ljudi su kompleksni, srljaju u pristrasnost, skloni samozavaravanju, niko toga nije lišen pa ni oni koji su u srbiji hrabro protiv vučića. a meni više o osobi govori to što u srbiji ne ide niz dlaku vučiću nego što ko zna zašto podržava đukanovića. 

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, utilitarist said:


ne baš. ljudi su kompleksni, srljaju u pristrasnost, skloni samozavaravanju, niko toga nije lišen pa ni oni koji su u srbiji hrabro protiv vučića. a meni više o osobi govori to što u srbiji ne ide niz dlaku vučiću nego što ko zna zašto podržava đukanovića. 

tvoje misljenje, agree to disagree..ne bih dalje na tu temu

Edited by Misko
Link to comment
32 minutes ago, utilitarist said:

pretpostavljam da je u tvom slučaju govnara jer bode sentiment srpskog nacionaliste? ne računajući njegova skretanja o milu, stavovi su mu na mestu. i uz to je hrabar čovek jer od starta prkosi bagri na vlasti. govnara je neko ko šuruje sa radikalima a on nije jedan od tih koliko mi je poznato.

a zasto ne bi racunali ta skretanja ka milu tj skretanja ka crnogorskim fasistima kao nesto ozbiljno a ne nesto kao neku lerut sa junackog ramena?

jesi li ti slusao npr njegovu govoranciju na nekom cerinjskim forumu najboljih na svijet?  

citas li ti njegove gadluke koje objavljuju portali mila djukanovica i petrosa starisa ili voca becirovica ili onaj koji uredjuje danica nikolic olimisemaknut nA tviteru???

pa to je najvece dno dna i to je to.

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
30 minutes ago, Turnbull said:

Nikodije bukvalno prenosi naprednjacku propagandu.

pojasni to malo. ne mozes tako. 

gruhonjic? beba or cane placenik.

naprednjacka propaganda itekako vodi racuna da nekog potrosi prerano.

reset je potreban mnogima.

neko ce trebati da srusi sneska, onog najtezeg, sopstvenog.

gruhonjic, onaj tomica pokojnog pere lukovica, ova sto je glavna urednica radara, bursac..

cemu to sluzi?

mnogi od njih su pali na mila djukanovica.

nisu toliko glupi da njega identifikuju kao protivnika popova, velikosrpstva i n znam vec cega.

to im je samo dobro utabani okvir da se bave fukarlukom.

podrzavati jednog mila djukanovica i jjegov zlocinacki rezim, od pocetka zlocinacki.

" zaboravljati" njegove zasluge u ratnim zlocinima, kriminalu, korupciji, dehumanizaciji sopstvenih gradjana, klijentelizam, nasilje ravno vucicevom ako ne i " savrsenijem"..

mnogi su se " upecali" ali mnogi su i finansirani osd strane raznih caneta, bebe, sarica, zvicera i slicnih.. da se ne lazemo.

milo djukanovic je zapravo najbolja mera " znamenitih"  ljudi u srbiji i njihova diskreditacija koju su sami birali

  • +1 3
Link to comment

i da, milo djukanovic i njegov rezim je drugo ime za ZLOCIN.

ne treba ru traziti neki dublji smisao. mozete ali to je jasno zbog cega, ili ste glupi kao kurac ili ste placenici kroz razne vidove.

oni su usavrsili kako ce svakog diskreditovati.

npr hrvat levicar LoL

ili ekipa za antirarnu akciju.. dosta sam ih upoznao preko biljane jovanovic.

ro su ljudi koji su bili na pravoj strani 1991,2,3,4,5.. 9.

i onda odjednom vidim 1997 ( ajde, to vec razumem, milosevic jos vladao) ali podrzavas tog seljackog djilkosa i tu pratecu ekipu 2000,1,2,3,4,18,20,23..

LoL

to su fasovi gori od seselja, bokana( pa ovde ima bokana na kub)..

pa ne mozemo podrzavati nekog ko igra na tu kartu i finansira neke jajare koje su same. sebe diskreditovale saradnjom sa zlocincima.

vucic je zlocinac, apgrejdovao je drustvo nasilja ali kao djukanoviceva  crna gora mu oponira je najveca glupost i to ne slucajna.

pisacemo o ovome i za 5 godina i videcemo razmere korupcije.

gruhonjic LoL

poslusajfe njegovu " besedu" na nekom cetinjskom forumu pre nekoliko meseci. u drustvu balse bozovica, zlatka vujovica( ne znate ni ko je on verovatno) ,olivere komar ( jedne gluperde sa politikologije), batricevica( notornog fasa koji je dobijao akademska zvanja na novopazarskom univerzitetu i koji je gistro krem crnogorske inteletktualstine a zapravo je obicni fas i klijent).

bilo je tu jos pacijenata

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...