Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

kakav je to tok misli koji je protiv vucica  i za mila djukanovica u isto vreme?

nema logike, nema tu razuma.

samo interes ( mozda cuvanje reputacije?) ili nepoznavanje materije, povrsnost..

tanak je to led

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

a zasto ne bi racunali ta skretanja ka milu tj skretanja ka crnogorskim fasistima kao nesto ozbiljno a ne nesto kao neku lerut sa junackog ramena?

jesi li ti slusao npr njegovu govoranciju na nekom cerinjskim forumu najboljih na svijet?  

citas li ti njegove gadluke koje objavljuju portali mila djukanovica i petrosa starisa ili voca becirovica ili onaj koji uredjuje danica nikolic olimisemaknut nA tviteru???

pa to je najvece dno dna i to je to.

 


ne gledam ga samo kroz podršku milu jer ona mi je jedan detalj u nastupu koja mi izgleda dostojanstveno. čoveka pritom nisam podrobno analizirao, znam ga iz njegovih nastupa više usmenih nego pismenih, i tu se malo šta može zameriti dok smatra o srpskoj politici ili bliskoj istoriji. sumnjam da mila i kompaniju doživljava kao fašiste, dozvoli da drugi imaju drugačiju percepciju od tebe pa makar grešili. nisam znao da je kolumnista milovih portala i ne znam šta za njih piše, ako je na tragu onog šta piše dragan bursać, a verovatno jeste čim je tamo, onda je to težak amoral i nema opravdanja. da budem iskren, dinko mi je ispao iz fokusa otkad je smanjio saradnju sa nedimom sejdinovićem, jedno vreme su pravili sjajne tribine koje sam redovno jurio po fejsu i za koje sam znao da idem u drugi grad da ih slušam. 

  • +1 1
Link to comment
On 15.3.2024. at 22:32, utilitarist said:


ne gledam ga samo kroz podršku milu jer ona mi je jedan detalj u nastupu koja mi izgleda dostojanstveno. čoveka pritom nisam podrobno analizirao, znam ga iz njegovih nastupa više usmenih nego pismenih, i tu se malo šta može zameriti dok smatra o srpskoj politici ili bliskoj istoriji. sumnjam da mila i kompaniju doživljava kao fašiste, dozvoli da drugi imaju drugačiju percepciju od tebe pa makar grešili. nisam znao da je kolumnista milovih portala i ne znam šta za njih piše, ako je na tragu onog šta piše dragan bursać, a verovatno jeste čim je tamo, onda je to težak amoral i nema opravdanja. da budem iskren, dinko mi je ispao iz fokusa otkad je smanjio saradnju sa nedimom sejdinovićem, jedno vreme su pravili sjajne tribine koje sam redovno jurio po fejsu i za koje sam znao da idem u drugi grad da ih slušam. 

dozvoli i ti ljudima koji druagcije do tebe misle

  • Wub 1
Link to comment
On 15. 3. 2024. at 22:02, bradilko said:

kakav je to tok misli koji je protiv vucica  i za mila djukanovica u isto vreme?

nema logike, nema tu razuma.

samo interes ( mozda cuvanje reputacije?) ili nepoznavanje materije, povrsnost..

tanak je to led

 

 

postoji logika, i neka doslednost, iako možda malko čudna , ali ko smo mi da sudimo , naime neki moji drugari kažu mi ovo: CG nacija je mala, CG nacionalizam ne može prerasti u ekspanziju i osvajački imperijalizam, dok srpski to može, crnogorski nacionalizam je opasnost kada je instrument srpskog, a kad je samostalan bezopasan je po region, samo Srbi, Hrvati i Albanci imaju brojnost za imperijalne pretenzije, Crnogorci nemaju to. ... tu je glavna slabost logike što se automatski negira mogućnost instrumentalizacije od strane većih igrača od mučene srpske države, ali neke logike ima... 

Link to comment
5 hours ago, Kristalno jasna said:

postoji logika, i neka doslednost, iako možda malko čudna , ali ko smo mi da sudimo , naime neki moji drugari kažu mi ovo: CG nacija je mala, CG nacionalizam ne može prerasti u ekspanziju i osvajački imperijalizam, dok srpski to može, crnogorski nacionalizam je opasnost kada je instrument srpskog, a kad je samostalan bezopasan je po region, samo Srbi, Hrvati i Albanci imaju brojnost za imperijalne pretenzije, Crnogorci nemaju to. ... tu je glavna slabost logike što se automatski negira mogućnost instrumentalizacije od strane većih igrača od mučene srpske države, ali neke logike ima... 

jedenje govana, ako mene pitas..ili je svaki nacionalizam toksican, ili nije ni jedan, makar budi dosledan, kakav god da ti je stav, ovako, ispadas nedosledan licemer, i tvoji argumenti manje vrede, cak i kada si u pravu..

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, Milošica said:

Prestrog si, samo prenosi mišljenje svojih drugara.

I prema meni su bili daleko stroziji jer drugacije mislim, i Prva i Druga Srbija.pritom su u mejduvremenu se svi oni popislai na te svoje principe koje su zdusno do juce branaili, nema tuneke razlike izmedju njih, i svima njima jenpr. i AV u nekim momentima bio dobar, neki je i dalje to zavisi pojedinacno, neki ga sada mrze najstrasnije, neki obrnuto..vdis sa jedne strane Natasu Kandic, sa druge Seselja, i kasce ti se samo..

Link to comment

 

- Kao što i svom sinu, kad je pogrešno i volim ga najviše na svetu, reći ću mu ''Gluperdo jedna, bre, seljačino, nemoj da ti...'' To sam mu rekao baš zato što ga volim najviše. 

 

Roditelj te nazove gluperdom jer je to, šta, konstruktivna kritika tvog postupka. I zato što te voli najviše na svetu.

 

squidward-weekend.gif

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

eto ja kažem (u televizor) Njemu da je geda gluperda, da je celu srbiju proćerdao, da je 1 lopina i kriminalac.

i sve to ja Njemu kažem jer ga volim najviše na svetu. kad bi se zezali

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...