Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Hoces reci da je bolje izvuci crtu nego pojesti npr porciju obraza pod lozom :blink: ( dobro i pihtije i grilovani mirocki kao predjelo) ???

 

nema, od danas okrecem novi list...

Link to comment
1 minute ago, jorma shparga said:

Hoces reci da je bolje izvuci crtu nego pojesti npr porciju obraza pod lozom :blink: ( dobro i pihtije i grilovani mirocki kao predjelo) ???

 

nema, od danas okrecem novi list...

Naravno da nije bolje :wub:

 

Samo je zdravije :D

  • Haha 3
Link to comment
10 minutes ago, jorma shparga said:

Hoces reci da je bolje izvuci crtu nego pojesti npr porciju obraza pod lozom :blink: ( dobro i pihtije i grilovani mirocki kao predjelo) ???

Jeste, tvrdim odgovorno

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, jorma shparga said:

Ne znam za ostale. ali meni ovaj nesrecnik i onaj masnokosi sa pinka poprilicno ruse sliku da kada se toliko dugo & intenzivno shuris po nosu ne mozes da preteknes.

 

Jeste pokojni ZM menjao krv kada je Krmpota otrovao :D, ali kako ovaj mentol i dalje zivi i funkcionise kako-tako ???

Jos ga je i kovid valjda sjebenisao(ako ne laze, i ako su to psoledice droge,a ne post kovid, ne znam, nisam pametan)..pa i Smrkas je jos ziv

Link to comment
  • 2 weeks later...
20 hours ago, salerokada said:

 

 

govno smrdljivo bolesno..kada se setim kako su ga branili kako je on satiricar, ne kapiramo ga mi kojima smeta..mentalno ozbiljno poremecena spodoba...ovim ne zelim da uvredim nekoga ko ima mentalnih problema, ovaj mi je u ravni sa psihopatama..

Edited by Misko
Link to comment

Tata tvoj jede govna..to je otprilike njegov nivo..

2 minutes ago, radisa said:

Da ima dete, ne bi tako priičao...

Srecom, pa nema..kapiram da ne postoji dovoljno luda zena koja bi se sa njim razmnozavala..

Edited by Misko
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...