Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

samo nek nastavi. nash narod je sav za nesvrstanu bracu svih boja i oblika rolf.gif

random perverzija u koju ova parcela moze da se izokrene postaje sve interesantnija s_w.gif

sent from bubamoto


Ko ima decu da ih pošalje preko, a mi ovde da gledamo, naduvamo se ko prasići i to je to...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Zašto je ovo na dnevnom tupanu? Zato što Basara javno uzvraća uvrede?
Pa zato što je za ovo što je Basara napisao, reći mu da je tupan, zapravo kompliment...
Na primer...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Eh. Coraxu je odgovorio (otprilike) istom merom i još mu je ponudio poso, novinarku je posle demonstracije pristoynitya uporedio sa Orlićem nakon što ga je ova uporedila sa Dobricom Ćosićem:rolf:...ako već krećeš đonom, bilo bi poželjno da si spreman da ti neko uzvrati na isti način, m?

@Frank Pembleton

Link to comment
Eh. Coraxu je odgovorio (otprilike) istom merom i još mu je ponudio poso, novinarku je posle demonstracije pristoynitya uporedio sa Orlićem nakon što ga je ova uporedila sa Dobricom Ćosićem:rolf:...ako već krećeš đonom, bilo bi poželjno da si spreman da ti neko uzvrati na isti način, m?

[mention=295]Frank Pembleton[/mention]

Čekaj bre novinarka u kancelarijskom razgovoru je relevantna za bilo šta...

Pa jbte kad bi se njemu vadile te "nezvanične" situacije...

Govno smrdljivo...

No mora se apanaža kod Bebe zaraditi...

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment

mislish da on zaradjuje kod bebe? meni vishe deluje kao autentichno opijatski sjadjen, shto je kao iznad situacije, a nas/njih zabole. mada opet, i na tome se moze uzet neki dinar :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
22 minutes ago, gospa buba said:

meni vishe deluje kao autentichno opijatski sjadjen

 

+1

 

Samo što kod Basare to tragično stanje traje bar jedno 15-20 godina, a ranije PPP nije pokušavao da ga racionalizuje debilnim "prodana duša" pošalicama.

 

Link to comment
mislish da on zaradjuje kod bebe? meni vishe deluje kao autentichno opijatski sjadjen, shto je kao iznad situacije, a nas/njih zabole. mada opet, i na tome se moze uzet neki dinar hihi.gif

sent from bubamoto


Zarađuje on kod svakog ko plati, samo što se stvari malo zaoštravaju, i zahtevi su sve "jači"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

"Reč Tome Mone tajkuna" u Danasu nastavlja da dominira. Prošle nedelje nam je objašnjeno™ da ne postoji društvo već samo pojedinci, valjda kanališući duh Margaret Tačer. A danas nam kenja kako je korupcija = država, pa stoga sve treba privatizovati :isuse: 

 

Quote

Koji je, dakle, jedini način da se korupcija smanji ili iskoreni? Ne postoji ni jedan drugi put nego da se smanje ingerencije i usluge države na apsolutni minimum, time što se maksimum aktivnosti u društvu prenosi na privatnu inicijativu (...) Zašto da se država bavi satelitskom televizijom ili prodajom mobilnih telefona? Zašto da se država bavi proizvodnjom i distribucijom električne energije? Zašto da se država bavi pružanjem medicinskih usluga, obrazovanja, ili finansiranjem sportskih društava ili visokotehnoloških firmi?

Ko god ne prigrli držište postaje proponent korupcije i istovremeno dželat a ne samo žrtva.

 

Zašto li plaćam Danasu 50 dinara dnevno da me truje ovim 40 godina bajatim budalaštinama... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...